Neler Yeni

Çözüldü✓ 850W power supply önerisi.

Aykut D.

80+ Gold
Ha pardon özür dilerim anlamadım kdkdkdkd :D CoolerMaster MWE 650W 80+ Bronze V2
Mesaj otomatik birleştirildi:

FSP benim de ilk tercihim olur tabi ama DeepCool da 80+Gold olmasıyla aklımı çeliyor. O yüzden sormadan, farklı fikirler almadan satın almak istemedim. :)
MWE psu'lar gayet kaliteli illaha değişmek isterseniz deepcool tercih edebilirisiniz. Fotodaki deep cool psu içi.

8_ab28c036-bee8-4f23-ac77-67ec19197bf8_1024x.png

FSP Hydro k serisini beğenmiyorum deep cool daha iyi olacaktır.

şahsen deepcool 80+. Gold yerine fsp 80+ bronz tercih ederim. daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.
Hydro k serisi iyi bir seri değil kalitesi zayıf .

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
MWE psu'lar gayet kaliteli illaha değişmek isterseniz deepcool tercih edebilirisiniz. Fotodaki deep cool psu içi.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam. Ben hazır durumum da müsaitken, fiyatlar daha da artmadan değiştireyim de işi garantiye alayım ben. Yoksa şu anki PSU dan da gayet memnunum ona lafım yok. ^^

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Celal Smyrna

Aykut D.

80+ Gold

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

DeepCool genel olarak üzmez kötü modeline çok rastlamadım

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
DeepCool genel olarak üzmez kötü modeline çok rastlamadım
%80 90 arası yükte 220v katı mosfetleri patlıyor . İngilizcem zayıf olduğu için tam olarak ne olduğunu anlamamıştım review videolarında.
Önerileriniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Gün içerisinde açtığım konuyu takipte kalacağım farklı öneriler vs olursa diye. Akşam kararımı ve siparişimi ona göre net veririm. ^^

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
be quit! tercih edebilirsin ne kadar tr de pek bilinmesede dünyada top tier psulardan kendisi imzamdaki psuyu tavsiye ederim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
be quit! tercih edebilirsin ne kadar tr de pek bilinmesede dünyada top tier psulardan kendisi imzamdaki psuyu tavsiye ederim
Bende amazondan tam ona baktım şimdi. Teşekkür ederim. :)

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
Bende amazondan tam ona baktım şimdi. Teşekkür ederim. :)
canavar gibi psu 2 eksisi var 1 modüler değil 2 atx3.0 değil :D o da Bi zahmet bu fiyata, içini açıp inceleyenlerin videolarını izlemiştim gerçekten kaliteli gözüm kapalı sistemimi emanet ederim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
canavar gibi psu 2 eksisi var 1 modüler değil 2 atx3.0 değil :D o da Bi zahmet bu fiyata, içini açıp inceleyenlerin videolarını izlemiştim gerçekten kaliteli gözüm kapalı sistemimi emanet ederim
Modülermiş atx 3.0 mış onlara açıkçası fazla dikkat etmiyorum, bu bütçede bunlara zaten dikkat edebilmenin pek imkanı yok bana sadece sorun çıkarmayacak bilindik markadan kaliteli sistemimi rahatça emanet edebileceğim bir PSU lazım. Bütçesi beni birazcık aşıyor ama değerlendireceğim. Daha 13600KF alacağım o sebeple bütçeyi kontrollü kullanmam gerekecek. RTX 5000 serisine kadar bir sorun olmadığı takdirde başka bir şeye dokunmayacağım çünkü. :))

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ferhat
Modülermiş atx 3.0 mış onlara açıkçası fazla dikkat etmiyorum, bu bütçede bunlara zaten dikkat edebilmenin pek imkanı yok bana sadece sorun çıkarmayacak bilindik markadan kaliteli sistemimi rahatça emanet edebileceğim bir PSU lazım. Bütçesi beni birazcık aşıyor ama değerlendireceğim. Daha 13600KF alacağım o sebeple bütçeyi kontrollü kullanmam gerekecek. RTX 5000 serisine kadar bir sorun olmadığı takdirde başka bir şeye dokunmayacağım çünkü. :))
Ben aldığımda çok daha ucuzdu sen söyleyince fiyatlara baktım bakmaz olaydım ses takıntın varsa da çok sessiz ve ısınma vb de hiç olmuyor sisteminin kalbinin psu olduğunu unutmayacağını düşünüyorum ben kendim fsp nzxt bequiet! high power seasonic tercih edeceğim markalardır bu markaların f/p modellerinden şaşmamanı da sana tavsiye ederim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Ben aldığımda çok daha ucuzdu sen söyleyince fiyatlara baktım bakmaz olaydım ses takıntın varsa da çok sessiz ve ısınma vb de hiç olmuyor sisteminin kalbinin psu olduğunu unutmayacağını düşünüyorum ben kendim fsp nzxt bequiet! high power seasonic tercih edeceğim markalardır bu markaların f/p modellerinden şaşmamanı da sana tavsiye ederim
Marka konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Ses konusunda ise rahatsız edici seviyede olmasın yeter. İlla ki çok azda olsa fanı ses yapar. Sapına kadar sessiz istesem bu fiyata bulamam zaten. Bende şu an baktımlarım arasında FSP markaya daha yakınım, PSU tarafındaki kalitesi ve güvenilirliği sebebiyle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,643
Üyeler
140,680
Son üye
dodowastaken
Top Bottom