Neler Yeni

Çözüldü✓ 850W power supply önerisi.

Aykut D.

80+ Gold
Marka konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Ses konusunda ise rahatsız edici seviyede olmasın yeter. İlla ki çok azda olsa fanı ses yapar. Sapına kadar sessiz istesem bu fiyata bulamam zaten. Bende şu an baktımlarım arasında FSP markaya daha yakınım, PSU tarafındaki kalitesi ve güvenilirliği sebebiyle.
be quiet oem olarak geneli fsp ile seasonic karışık alınabilir bir marka.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron
Hocam bunu gördüm de bir aralar Gigabyte PSU larında sorun vardı o sebepten çok yanaşmadım buna, onu düzelttiler mi acaba veya bunda bir sorun var mıdır?
v2 versiyonu çıktı. V2 versiyonu ise alabilirsiniz. V2 değilse almayın.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Nik Flatron

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
cougar.png

Merhabalar sevgili dostlar. Uzun araştırmalarım ve sizin tavsiyeleriniz ile iyice düşünüp taşındım. Bütçemi birazcık daha zorlayıp Amazon üzerinden bu ürünü satın aldım. İlgilenen, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürlerimi iletirim. Konu çözülmüştür. :)

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Kağan UĞURLU
Alıntıyı görüntüle

Merhabalar sevgili dostlar. Uzun araştırmalarım ve sizin tavsiyeleriniz ile iyice düşünüp taşındım. Bütçemi birazcık daha zorlayıp Amazon üzerinden bu ürünü satın aldım. İlgilenen, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürlerimi iletirim. Konu çözülmüştür. :)
Hocam cougar mx660 kasa ile gelmişti psu, ben biraz ses takıntılıyım ve gürültülü çalıştığı için satıp a850g almıştım. Aldığım dönem vatan indirimi vardı. Sattığımın üstüne 300 TL gibi fiyat eklemiştim. Öyle bişey denk gelirse düşünmeden a850g alabilirsiniz.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Hocam cougar mx660 kasa ile gelmişti psu, ben biraz ses takıntılıyım ve gürültülü çalıştığı için satıp a850g almıştım. Aldığım dönem vatan indirimi vardı. Sattığımın üstüne 300 TL gibi fiyat eklemiştim. Öyle bişey denk gelirse düşünmeden a850g alabilirsiniz.
Hocam o bütçemi çok fazla aşıyor malesef. Ürünün Amazondaki yorumlarını okudum hem yurt içi hem yurt dışı ses konusunda da alan insanlar gayet memnun aldığım üründe. Daha ayın 15 inde 13600KF alıcam ona da bütçe lazım. Bakalım umarım sorunsuz gelir ürün de rahat kullanırım. Ses konusunda beni rahatsız etmediği müddetçe çok takıntım yok benim şahsen, sistemi güvenilir şekilde beslesin işini yapsın yeterli. İleride RTX 5070-5080 alma niyetindeyim, o yüzden fiyatlar artmadan gerekli upgradelerimi yapıyorum. :)

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
PSU.jpeg

Urun bugun elime ulasti. 13600KF islemciyi de aldiktan sonra, sistemi komple temizleyip bakimlarini yapip o sekilde montajlarini yapacagim. Sonuclari yine buradan aktaririm. :)

Ama sunu soyleyeyim, bayagi kaliteli duruyor ve biraz agir. ^^

Top Bottom