Neler Yeni

850W Ve üzeri psu önerisi

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Can SİPAHİ
Merhaba arkadaşlar,
Sistemim full yükte çalıştıran oyunları oynarken bir süre sonra kapanıyor.
Tahminimce psu ısındığı için güç yetmiyor ve kapanıyor.
MSI A750GL güç kaynağım var. 6900xt ve r5 7600 işlemci 32gb ram 360mm sıvı soğutma 7fanlı kasa vs. vs.
850W alsam yeterli olur mu yoksa üzerini almam gerekir mi?
bütçem 3000TL ikinci el tavsiyesi olursa onlarada açığım ki 0 fiyatlarına bütçem yetmiyor zaten.
Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
Merhaba arkadaşlar,
Sistemim full yükte çalıştıran oyunları oynarken bir süre sonra kapanıyor.
Tahminimce psu ısındığı için güç yetmiyor ve kapanıyor.
MSI A750GL güç kaynağım var. 6900xt ve r5 7600 işlemci 32gb ram 360mm sıvı soğutma 7fanlı kasa vs. vs.
850W alsam yeterli olur mu yoksa üzerini almam gerekir mi?
bütçem 3000TL ikinci el tavsiyesi olursa onlarada açığım ki 0 fiyatlarına bütçem yetmiyor zaten.
Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Suan Elindeki Psu Bende Var
R7 7800x3D
Rx7800XT
Msı Pro X670-P Wifi
Patriot 16x2 Cl32 5600Mhz Rgb
Samsung 970Evo Plus 1Tb
Thermaltake Th240Argb
Msı Mag A750GL
Cooler Master MasterCase H500p
Sistem Vat ve Fazlasıyla Yetiyor Ki Msı 10Sene Garanti+Tam Koruma Yüksek Verim.Sağlıyor Tavsiyem Boşa Masraf Etme Alacakların İle Aradada Pek Fark Olmayacak Elindeki Psu Fazlasıyla Yeterli Senin Sisteminde Ekran Kartında Sorun Olabilir Hiç Başka Bilgisayarda Denedin Mi? O Psu İle 4080'Li Sistemleri Rahat Kullanan Var O Psu Isı Kolay Kolay Isınıpta Kapanacak Bir Psu Değil

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Can SİPAHİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Suan Elindeki Psu Bende Var
R7 7800x3D
Rx7800XT
Msı Pro X670-P Wifi
Patriot 16x2 Cl32 5600Mhz Rgb
Samsung 970Evo Plus 1Tb
Thermaltake Th240Argb
Cooler Master MasterCase H500p
Sistem Vat ve Fazlasıyla Yetiyor Ki Msı 10Sene Garanti+Tam Koruma Yüksek Verim.Sağlıyor Tavsiyem Boşa Masraf Etme Alacakların İle Aradada Pek Fark Olmayacak Elindeki Psu Fazlasıyla Yeterli
sistem kapanıyor ama tam yük kullananan oyunlarda bir süre sonra.

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Can SİPAHİ
sıcaklık değerleri normal işlemci 70 derece üzerine gelmiyor
ekran kartı aynı şekilde 73 maks 74-75 görüyor.
anakart sıcaklığıda düşük.
m2 ssd'den şüphelenip ssd soğutucu bile aldım fakat hiç bir değişiklik yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumu Güncelledim Yeniden Oku Ekran Kartında Sorun Olabilir 2.Elden Aldıysan Garantisiz Bir Şekilde Büyük İhtimal Kartta Sorun
İlk aldığımda 11400f li sistemim vardı 2 3 haftaya yakın onda kullandım hiç böyle bir sorun yaşamamıştım darboğaz olduğu için bu şekilde yeni sistem kurdum.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
sıcaklık değerleri normal işlemci 70 derece üzerine gelmiyor
ekran kartı aynı şekilde 73 maks 74-75 görüyor.
anakart sıcaklığıda düşük.
m2 ssd'den şüphelenip ssd soğutucu bile aldım fakat hiç bir değişiklik yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk aldığımda 11400f li sistemim vardı 2 3 haftaya yakın onda kullandım hiç böyle bir sorun yaşamamıştım darboğaz olduğu için bu şekilde yeni sistem kurdum.
Parçaları.Tek Tek Stres Testine Sok Yarım Saat Boyunca Bakalım Hangisinde Kapanıcak Değerleri Kontrol Ederek Testi Başlat Birde Anakartın Marka Model Ne? Ve Ssd İçin Pasif Sogutma Alma Daha Çok Isınır Üstünde Fan Bulunanlardan Al

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Can SİPAHİ
Parçaları.Tek Tek Stres Testine Sok Yarım Saat Boyunca Bakalım Hangisinde Kapanıcak Değerleri Kontrol Ederek Testi Başlat Birde Anakartın Marka Model Ne? Ve Ssd İçin Pasif Sogutma Alma Daha Çok Isınır Üstünde Fan Bulunanlardan Al
Hiçbirinde kapanmıyor hocam ssd sıcaklığıda 45i geçmiyor ondan yanada problem yok emin oldum hatta şöyle kasanın arka kapağı açıkken kapanmıyor dediğim şekilde.
Muhtemelen ısınmadan kaynaklı diye düşünüyorum zaten güç kaynağı hesaplama sitelerinde ucu ucuna 750w gösteriyordu

Palo DAYI

80+ Gold
Geçenlerde bunu aldım ileriye dönük olması açısından imzadaki sistemle kullanıyorum şuanda sorun yok

Bütçe okadar çıkmassa suda var

750w modelleride var diye biliyorum daha ucuza

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
Hiçbirinde kapanmıyor hocam ssd sıcaklığıda 45i geçmiyor ondan yanada problem yok emin oldum hatta şöyle kasanın arka kapağı açıkken kapanmıyor dediğim şekilde.
Muhtemelen ısınmadan kaynaklı diye düşünüyorum zaten güç kaynağı hesaplama sitelerinde ucu ucuna 750w gösteriyordu
Kasa Model Nedir Oda Sıcaklığı Nedir Psu'yu Doğru Şekilde Montaj Ettiğinize Emin Misiniz? Fanı Nerden Hava Alabiliyorsa Oraya Baksın Olmadı Servise Yollayın Sistemi Kurarken Biryerde Bir Hata Yapmışta Olabilirsiniz Banada Aynısı.Oldu Anakartın Besleme Kablosu İle X16Kablosu Hafif Gevşek.Kalmıştı.Veya Kasılıyordu Kasaya Vurunca Kapanıyordu Yüke Binincede Baştan Aşşa Kontrol Edin Derim.Olmadı.Psu'yu Garantiye Servise Yollayın O Psu'nun Yetmemesi İmkansız Ki 3000Tl Bandında Ondan Daha İyi Bir Psu Alabileceğinizede Emin Değilim Birde Priz Değiştirin Elektrik Tesisatınızdan Dolayıda Oluyor Olabilir

Qwerty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arif Can SİPAHİ
Şimdi hemen 1 2 saatlik test edeyim ama montajda bir hata olduğunu düşünmüyorum

Gif Man

80+ Gold
Geçenlerde bunu aldım ileriye dönük olması açısından imzadaki sistemle kullanıyorum şuanda sorun yok
Demek High Power Ön Yargını Kırdında Bunu Aldın He :kekw:

Palo DAYI

80+ Gold
Top Bottom