Neler Yeni

8K Fiyata HaQQuS - 3050 i5 11400F Sistem

Narkuc

80+ Bronze
11400f ne abi eski işlemci 12. nesille arasinda baya fark var ve 50 stok bruh

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
nesin sen flash falan mı oto makro kurdum sürekl f5 attım bırak sepete eklemeyi site bile açılmadı stok bitti dedikten sonra site açıldı ödeme kısmına geçtim sonra attı
hocam 3 sekme çift monitörden takip ediyordum birden açıldı 5800 fiyattan direk niye bu fiyat diye sorgulamadan aldım 40. dakkada aldım

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
5800e aldım onay bekliyor hocam. Durmadan yeniledim ben hiç normal fiyatı görmedim. Sayfa açılır açılmaz aldım. Bir terslik çıkmazsa üstünü tamalayıp alacağız galiba.
hocam aynı durumdayız birbirimizi burdan haberdar edelim. arıyacaklarmı mailmi atıcaklar acaba nasıl yapıcaklar

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf Bahadır
hocam aynı durumdayız birbirimizi burdan haberdar edelim. arıyacaklarmı mailmi atıcaklar acaba nasıl yapıcaklar
Yarın ya da pazartesi ararlar heralde hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sistemdeki parçaların hepsinin marka modeli gerçekten hoşuma gitti . Lancool 205mesh kasa ile içli dışlı olan biri olarak ekstra bir bilgi veriyim. Bu kasanın soğutması rgbleri falan çok iyi. Ama hiçbir yerde yazmayan kronik bir arzası var. https://forum.donanimarsivi.com/konu/lian-li-argb-isiklari-kitlenme-sorunu.617780/#post-5966287 Garantiden kontrolcü bile değişti fayda etmedi. Baktım videolarda da aynı sorunu yaşıyorlar. Tuşa bir kere basınca düzeliyor çok önemli bir sorun değil ama yine bir bilgi olsun. Ayrıca alan arkadaşlar arka kapağı açın kontolcüden bir adet pwm uçlu kablo çıkıyor onu anakarta takıp ekstra hiçbir çoklayıcı ve kontrolcüye gerek kalmadan fanlarını kontrol edebilirsiniz. Bağlamazsanız tam güç çalışıyor o da biraz sesli oluyor.

Son düzenleme:

Shizofren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
özgür deniz aydınlı
bende 5800den alanlardanım onay bekliyor yazısı var nasıl yapacaklar acaba çok merak içindeyim. haber alacağımız biyerde yok

instagramdaki 5800 ü tamamlayıp gönderricez dedikleri hikayeyide kaldırmışlar bi şüphelendim herkesi iptal etcekler diye ama hayırlısı

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf Bahadır
bende 5800den alanlardanım onay bekliyor yazısı var nasıl yapacaklar acaba çok merak içindeyim. haber alacağımız biyerde yok

instagramdaki 5800 ü tamamlayıp gönderricez dedikleri hikayeyide kaldırmışlar bi şüphelendim herkesi iptal etcekler diye ama hayırlısı
Evet şimdi gördüm kalkmış. Hocam öyle bir şey yaparlarsa tam bir fiyasko olur. En ufak bir alışveriş dahi yapmam. Sözüne güvenmediğim şirketin ürününe hiç güvenmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Özgür Turan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun, Bilgisayar
reklam için yapılmış tamamen 50 stok ne

Stregone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Burak Toprak
Evet şimdi gördüm kalkmış. Hocam öyle bir şey yaparlarsa tam bir fiyasko olur. En ufak bir alışveriş dahi yapmam. Sözüne güvenmediğim şirketin ürününe hiç güvenmem.
Öyle bir şey olursa çok saçma olur.Aleyhlerinde dava bile açılabilir.Herkes görüyor sistemi siteye akın ediyor site tanınıyor video click alıyor site click alıyor ama hizmet yok?Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte herkes sözünde durmalı.Eğer 5800e alan arkadaşlara üstünü koyma fırsatı vermeden iptal ederlerse büyük ayıp...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr