Neler Yeni

Öneri 8k ya kadar mouse önerisi

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Beyler razer viper v2 pro kullanıcısıyım sorun oluştuğu için değiştirmeyi düşünüyorum viper v3 pro düşünüyordum fakat 8k fiyatı var arkadaşlar da gereksiz pahallı diyor

ATK Blazing Sky F1 Wireless Mouse gözüme çarptı ya da g pro sup2 de olabilir var mı öneriniz acaba genelde valorant oynuyorum im3 rank tayım açıkçası performansımı düşürmeyecek öneri olursa sevinirim.​

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,087
İsim
Mehmet Aslan
Beyler razer viper v2 pro kullanıcısıyım sorun oluştuğu için değiştirmeyi düşünüyorum viper v3 pro düşünüyordum fakat 8k fiyatı var arkadaşlar da gereksiz pahallı diyor

ATK Blazing Sky F1 Wireless Mouse gözüme çarptı ya da g pro sup2 de olabilir var mı öneriniz acaba genelde valorant oynuyorum im3 rank tayım açıkçası performansımı düşürmeyecek öneri olursa sevinirim.​

Hafif mouse sever misin ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,087
İsim
Mehmet Aslan

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Draq123
delikli kullandım açıkçası pek rahat edemiyorum psikolojik olarak açıkçası hissiyat olarak pek etki etmese de garip bir şekilde 😂
Lamzu thorn kullanıyorum benim çok rahat ettiğim bi şekle sahip tavsiye ederim bi tık büyük mouse ararsan

Yoks sora v2 al derim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,087
İsim
Mehmet Aslan
delikli kullandım açıkçası pek rahat edemiyorum psikolojik olarak açıkçası hissiyat olarak pek etki etmese de garip bir şekilde 😂
bu linkten modellere bak istersen belki beğendiğin ürün vardır. Valorant oynuyorum diyince hafif olsun en sağlamı olsun dedim :D Piyasada bundan hafifi var mı bilmiyorum açıkçası , attıklarım profesyonel ürünler zaten 8k tazeleme desteği falan hepsi var.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Draq123
bu linkten modellere bak istersen belki beğendiğin ürün vardır. Valorant oynuyorum diyince hafif olsun en sağlamı olsun dedim :D Piyasada bundan hafifi var mı bilmiyorum açıkçası , attıklarım profesyonel ürünler zaten 8k tazeleme desteği falan hepsi var.
Sora v2 deliksiz oda 40 gram

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,087
İsim
Mehmet Aslan

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Lamzu thorn kullanıyorum benim çok rahat ettiğim bi şekle sahip tavsiye ederim bi tık büyük mouse ararsan

Yoks sora v2 al derim
boyutlara bakacağım açıkçası önceden çok mouse kullandım ama elime en güzel oturan razer viper v2 pro oldu şuana kadar

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
çok teşekkür ederim bakacağım hepsine şuan ATK Blazing Sky X1 Wireless Mouse ve f1 versiyon incelmesini izliyorum 30 dk lık video biterse diğerlerine de bakacağım 😂

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Draq123
boyutlara bakacağım açıkçası önceden çok mouse kullandım ama elime en güzel oturan razer viper v2 pro oldu şuana kadar

Aynı shape galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,840
Üyeler
156,847
Son üye
cabirplastik
Top Bottom