Neler Yeni

9.Sınıf İçin Kaynak Önerisi VE 2-3 Tane Okuma Kitabı Önerisi.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Hocam bana normal lise kaynakları lazım ve orta-zor olucak şekilde. Birde detaysal kaynak önerisi lazım gerçekten kafam çok karışık 😂
Bilgisarmalı, Apotemi, Nar test, Dut

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Kaynak olarak edebiyat için palme, kimya için aydın, matematik için karekök iyidir.
Okuma alışkanlığı için Harry Potter almanı tavsiye ederim okumayı sevdirir.

Rulep

80+ Gold
Peki hocam :) , önerileriniz varmıdır ?
mat --> çap veya sonuç fasikül alabilirsin ben sonuç çözmüştüm
fizik --> 9.sınıf 40 seans fizik okyanus yayınları
diğer dersler için pek yayın hatırlamıyorum okuldaki hocanıza sorabilirsiniz yalnız sorarsanız öneri yapabilir

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Orijinal, 345

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Kaynak olarak edebiyat için palme, kimya için aydın, matematik için karekök iyidir.
Okuma alışkanlığı için Harry Potter almanı tavsiye ederim okumayı sevdirir.
Teşekkür ederim :) bu kaynak kitaplarının seviyesi nedir ? Harry potter serisini mi alayım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

mat --> çap veya sonuç fasikül alabilirsin ben sonuç çözmüştüm
fizik --> 9.sınıf 40 seans fizik okyanus yayınları
diğer dersler için pek yayın hatırlamıyorum okuldaki hocanıza sorabilirsiniz yalnız sorarsanız öneri yapabilir
Hocalara güvenemiyorum nedense. (İçime sinmiyor)

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Birde hocam ben TYT kaynağıda almalımıyım ? 9.sınıfta TYT kaynağı almak gibi söylemler duydumda.
Yok hocam 10. sınıf yaz tatilinde başlayın tyt'ye. 10. sınıfta 9. sınıfı açmayın bile 10'u tam anlamazsınız. Ben de 10. sınıfım fen lisesindeyim.

Harry potter serisini mi alayım
Dili sade konusu güzel şu ana kadar okumaman garip al geç 2 günde 1 kitap bitirmiştim ben serisini okurken.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Yok hocam 10. sınıf yaz tatilinde başlayın tyt'ye. 10. sınıfta 9. sınıfı açmayın bile 10'u tam anlamazsınız. Ben de 10. sınıfım fen lisesindeyim.
10.sınıfta 9.sınıfa çalışmayın mu demk istediniz ? 9dan 10 a geçiş yazında 10.sınıfı bitirmek istiyorum sıkı çalışma ile bitermi 3 ayda ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Teşekkür ederim :) bu kaynak kitaplarının seviyesi nedir ? Harry potter serisini mi alayım ?

Hocalara güvenemiyorum nedense. (İçime sinmiyor)
Geçen sene hocalar aldırmıştı yazdıklarımı o yüzden bunları yazdım seviye olarak da orta seviye denilebilir zaten konuyu ç,özet geçen paragraflar var.
Harry Potter serisi değilde ilk kitabını al eğer seversen devamınıda alırsın sevmezsen ve seti almışsan paran boşa gider.

Rulep

80+ Gold
Birde hocam ben TYT kaynağıda almalımıyım ? 9.sınıfta TYT kaynağı almak gibi söylemler duydumda.
9 çözecen 10 kalacak ondan gerek yok 10.sınıf bitince alabilirsin yazın onun yerine paragraf ve problem kitabı alın
tyt mat için 345 yayınları Allahın emridir derece yapanda çözer yapamayanda her sene kendini yenileyen köklü bir yayın

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Dili sade konusu güzel şu ana kadar okumaman garip al geç 2 günde 1 kitap bitirmiştim ben serisini okurken.
Kitap okuma alışkanlığım yoktu fakat liseye geçince aşırı bir istek geldi. Setinin linkini atarmısınız ?

Hocam birde arkadaşların önerdiği kaynakları derleyip toplamanız mümkünmüdür. Kafam karıştıda.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
10.sınıfta 9.sınıfa çalışmayın mu demk istediniz ?
Evet.
9dan 10 a geçiş yazında 10.sınıfı bitirmek istiyorum sıkı çalışma ile bitermi 3 ayda ?
Biter ama değmez. Yazın bir sonraki senenin konularını bitirmek sadece ders çalışma hevesinizi mahveder. Konu okulda derste öğrenilir. Sizi tanımıyorum ama yapabileceğinizi de sanmıyorum tek başınıza konuları öğrenmek zor özellikle matematikte. Permitasyon / kombinasyon mala bağlatır. Ama siz bilirsiniz kariyer plancısı değilim ama tavsiye etmem.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Evet.

Biter ama değmez. Yazın bir sonraki senenin konularını bitirmek sadece ders çalışma hevesinizi mahveder. Konu okulda derste öğrenilir. Sizi tanımıyorum ama yapabileceğinizi de sanmıyorum tek başınıza konuları öğrenmek zor özellikle matematikte. Permitasyon / kombinasyon mala bağlatır. Ama siz bilirsiniz kariyer plancısı değilim ama tavsiye etmem.
Ön hazırlık ve 9.sınıfı tekrar etmek yeter yani ?

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
aslında okuduklarını bugün yaşadığını fark edersin. 3 yıl önce falan okuduğumda öyle olmuştu.
Herşeye göz yumduktan sonra birşeylerin kötü gittiğini anlayan 65+ dayıların sıfadı eşgal
o.O2

Top Bottom