Neler Yeni

950 Bin TL'ye araba önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut KEKLİK
Bütçe
950.000
Arkadaşlar az çok araba işinden anlarım ancak çok kararsız kaldım kendimce şöyle bir sıralama yaptım:

1- Toyota Corolla 1.6 Dream paket
2- Ford Focus 1.5 TDCi
3- Renault Megane 1.3 TCe

Arabada şartlarım:
-Min 2020 model olması ve km sinin 80-90k dan fazla olmaması.
-Geri görüş kamerası.
-Otomatik vites.
-Değişen çamurluk vs. ise önemli değil. Boya da çok önemli değil.

Bu araçlar üzer mi? Ya da başka tavsiye ettiğiniz araçlar var mı? Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif Özdal
1.3TCe Megane motorda performans bakımında hiç üzmez çok iyi gidiyor. Ama kaporta olarak güvenliği düşük araç, Corolla içinse 1.6 yerine 1.5 al yakın çevremden alanlar 1.6'dan hiç memnun kalmadığını söylemişti. Ford için yorum yapamayacağım bilmiyorum.
Benim tercihim Megane olurdu.
Şartlara da Geri Görüş yazmışsın ama artık günümüzde tüm aksesuarcılar yapıyor dışarıda da halledebilirsin onu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut KEKLİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.3TCe Megane motorda performans bakımında hiç üzmez çok iyi gidiyor. Ama kaporta olarak güvenliği düşük araç, Corolla içinse 1.6 yerine 1.5 al yakın çevremden alanlar 1.6'dan hiç memnun kalmadığını söylemişti. Ford için yorum yapamayacağım bilmiyorum.
Şartlara da Geri Görüş yazmışsın ama artık günümüzde tüm aksesuarcılar yapıyor dışarıda da halledebilirsin onu
1.6 corolladan neden memnun değillermiş var mıdır bilgisi

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Gurkan
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...an-20kdvdahil-nergisotomotiv-1171879622/detay
bunu onerebılırım 2016 kasasını kullanıyoruz benzın ve lpg var arabada

Top Bottom