Neler Yeni

.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Yanlis yere acmisim konuyu silemedim boyle yaptım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
fatih
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
Arkadaşlar merhaba cihazımın linkinide aşağıya bırakacağım özelliklerinide yazayım

İ7 13700hx
Rtx 4080 12gb
32gb ddr5 ram
2tb m2 ssd 7gb okuma yazma
240hz 2k ips 17.3 inch ekran
Gsync

Cihazın durumuna gelicek olursak =

Cihaz 3 aylık bana garanti servisinden eski bozulan laptopum yerine değişim olarak verildi sıfır ve eski laptopumun kalan garantisi 5 ay bu laptopa aktarırldı garantisi 4 5 ay var ama cihaz 3 aylık yani.

Peki ben istnabuldayım cihazım neden ankarada ve neden ankarada satmak istiyorum?

Çünkü birisi ile anlaştım bana kapora ve kargo parası için söz verdi bende kuzenime göndereyim cihazı onun yanina gider bana parayı atar teslim alırsınız dedim anlaştık ama ben kargoya verdikten sonra kargo takip numarasını istedi verdim ve bana birdaha yazmadı galiba laptopu çalma planı vardı neyse kuzenimi sabahın köründe kargonun önüne diktim ve cihazı teslim aldırttım.
Şuanda laptopum kuzenimde benim gonderdiğim kutuda açılmamış bir şekilde bekliyor.

Tekrar kargoya verip kargoda kırılması riskini ikinci kez alamam o yüzden ankarada satıp uğraşmak istemiyorum

İşin kötü yanı ben bu adamla anlaştığım.icin ayıp olur diye daha sonra istanbuldan arayanları geri çevirdim.

Sonuç olarka tekliflerinizi bekliyorum

Eger satın almak isteyen olursa kuzenimin yanina gidip cihazı incelersiniz almaya karar verince bana parayı atarsıniz para ibanıma düşünce cihazı kuzenim herseyiyle size teslim eder.
Veya baska bi sehirdeysenix bi tanidiginiz varsa ankarada ayni sekil gelir buluşurlar kuzenimle siz bana para atinca kuzenim tanidiga teslim eder herseyiyle noter hxuurunda bile yapabiliriz satışı

https://www.hpstore.com.tr/hp-omen-...ce-rtx-4080-173-inc-qhd-freedos-siyah-7p655ea

Bu arada kategoriyi dogru seçmemiş olabilirim moderator arkadaşlar bunun icin şimdiden ozur dilerim dogru kategoriye taşırsanız mutlu olurum.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
eklere kendi fotoğrafını atmışsın yanlışlıkla sanırım silebilirsin.

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Mustafa Ödemiş
İkinci el kategorisinde neden açmadın konuyu dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
fatih
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
Aaa farketmedim teşekkur ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Goremedim hocam aktegoriyi ya kusura bakmayin
ne demek konuyu da yanlış yere açmışsın ceza alırsın haberin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Top Bottom