Neler Yeni

Yardım A30S Telefonum Suya Düştü

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
haro
1-2 gün pirinçte bekletin ardından düzelmesi gerek. Telefonların bazıları suya düşünce hiç bir şey olmuyor. Hemen aldıysanız hele hiç bir şey olmaması lazım.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
1-2 gün pirinçte bekletin ardından düzelmesi gerek. Telefonların bazıları suya düşünce hiç bir şey olmuyor. Hemen aldıysanız hele hiç bir şey olmaması lazım.
düştü 3 saniye geçti aldım tabi anlık kalp krizi ve şok geçirdim

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
Sadece güç düğmesi bozuksa 150-200 liraya yapılır diye düşünüyorum.Benim A70'im telefonu silerken içine çok az bir su kaçmış telefon bir anda kapandı teknik servise götürdük 1200 lira civarı bir para almışlardı.Tabii geçen sene ucuzdu bu sene muhtemelen 1500 lira falan alırlar aynı durumda.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
resmi teknik servisler sadece garantili cihazlara bakıyormuş gibi saçma bir algı var. telefoncuya vermek yerine garanti olmasa da yetkili servise göndermeyi tercih ediyorum ben.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Sadece güç düğmesi bozuksa 150-200 liraya yapılır diye düşünüyorum.Benim A70'im telefonu silerken içine çok az bir su kaçmış telefon bir anda kapandı teknik servise götürdük 1200 lira civarı bir para almışlardı.Tabii geçen sene ucuzdu bu sene muhtemelen 1500 lira falan alırlar aynı durumda.
Yani 150 tl kafi mi diyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güç tuşu nasıl bozuldu? Bende sony xperia var 2017de almıştım hala kullanıyorum :)
suya düştü bozuldu işte :D

resmi teknik servisler sadece garantili cihazlara bakıyormuş gibi saçma bir algı var. telefoncuya vermek yerine garanti olmasa da yetkili servise göndermeyi tercih ediyorum ben.
öyle yapacağım :/

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
Yani 150 TL kafi mi diyorsunuz
Hocam 150 lira demiyorum sadece güç düğmesi bozuksa o fiyatı alırlar ki suya düştü diyorsunuz benim telefonum su kaçtıktan 1-2 gün sonra bozulmuş bize öyle demişlerdi silerken içine su kaçmış ben telefonu kullandıkça o su işlemcinin oralara mı ne gelmiş telefonu pirincin içine koyun bekletin ellemeyin fazla.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Bozulmamış olabilir. Suya düşen telefonlar genelde kısa devre yapar bozulmaz.
Şuan çalışıyor ama kapatamam kapatırsam güç düğmesi bozuk olduğu için açımaz

Hocam 150 lira demiyorum sadece güç düğmesi bozuksa o fiyatı alırlar ki suya düştü diyorsunuz benim telefonum su kaçtıktan 1-2 gün sonra bozulmuş bize öyle demişlerdi silerken içine su kaçmış ben telefonu kullandıkça o su işlemcinin oralara mı ne gelmiş telefonu pirincin içine koyun bekletin ellemeyin fazla.
Herşeyi test ettim çalışıyor ama şarja takmadım telefonu bide gerçekten kısa devre yapar diye korktum

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
Şuan çalışıyor ama kapatamam kapatırsam güç düğmesi bozuk olduğu için açımaz

Herşeyi test ettim çalışıyor ama şarja takmadım telefonu bide gerçekten kısa devre yapar diye korktum
Hocam bende de çalışıyordu yazlıkta arkadaşımla oturuyorduk video izlerken ''kanka kasaya bak çok iyi değil mi?'' diyerek telefonu çok hızlı bir şekilde çevirdim tık diye gitti telefon.Pirinçe koyun ellemeyin derim bizde pirinç yoktu koyamadık 1200 lira aldılar.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Hocam bende de çalışıyordu yazlıkta arkadaşımla oturuyorduk video izlerken ''kanka kasaya bak çok iyi değil mi?'' diyerek telefonu çok hızlı bir şekilde çevirdim tık diye gitti telefon.Pirinçe koyun ellemeyin derim bizde pirinç yoktu koyamadık 1200 lira aldılar.
1200 Tl isterse Veremem zaten :D

EnsarT57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ensar
1200 TL isterse Veremem zaten :D
Hocam A70 için bu fiyatı istediler A30s içinde 900 liradan aşağı istemezlerdi diye düşünüyorum ama siz yinede teknik servisle bir görüşün baksınlar.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Hocam A70 için bu fiyatı istediler A30s içinde 900 liradan aşağı istemezlerdi diye düşünüyorum ama siz yinede teknik servisle bir görüşün baksınlar.
telefon çalışıyor ama zaten hocam okadar isteyeceklerini sanmıyorum sadece telefonu kapatamıyorum okadar yani Bi düğme yüzünden 900 lira verilmez zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,632
Üyeler
154,969
Son üye
mamı03
Top Bottom