Neler Yeni

A320M-A Pro Anakarta R5 4500 İşlemci Uyar mı?

Slazey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gürkan
Arkadaşlar yeni anakart aldım ve bazıları uyar ama bios güncellemen lazım vb. Şeyler diyor uyarmı ve uyarsa neler yapmam lazım yardımcı olur musunuz

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
Arkadaşlar yeni anakart aldım ve bazıları uyar ama bios güncellemen lazım vb. Şeyler diyor uyarmı ve uyarsa neler yapmam lazım yardımcı olur musunuz
AM4 soketli her anakart uyar problem olmaz yani bu anakartıda alabilirsin

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan

Slazey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_20240502_164750.jpg
    IMG_20240502_164750.jpg
    162.1 KB · Hit: 13
Son düzenleme:

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Güncel bios ile gelmiyor büyük ihtimalle ryzen 1. Nesil işleci bulup güncellemen gerekli olacak servise göndersen günceller ama zaman kaybı olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios flashback varmı acaba anakartta destek varsa işleci olmadan bios flashback ile güncel sürüm yüklenir msi kendi sitesinden bakmak lazım dökümanlara

Slazey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gürkan
Güncel bios ile gelmiyor büyük ihtimalle ryzen 1. Nesil işleci bulup güncellemen gerekli olacak servise göndersen günceller ama zaman kaybı olacak

Bios flashback varmı acaba anakartta destek varsa işleci olmadan bios flashback ile güncel sürüm yüklenir msi kendi sitesinden bakmak lazım dökümanlara
Bilgisayarcıya yaptırsam?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Emre Zengin
BIOS'u tüm Ryzen işlemcilerle uyumlu geliyordu. Kardeşimin bilgisayarında bakmıştım anakartın BIOS sürümüne. Aynı anakart onda da var.

Hangi satıcıdan almıştın?

Slazey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Gürkan
BIOS'u tüm Ryzen işlemcilerle uyumlu geliyordu. Kardeşimin bilgisayarında bakmıştım anakartın BIOS sürümüne. Aynı anakart onda da var.

N11 yabaline

Drsağbırakmayan

80+ Bronze

Güncel olarak geliyorsa çok iyi. Daha önce x470 anakart aldım 5700g için güncel bios olmadığı için eski işlemcimi takmak zorunda kaldım

Top Bottom