Neler Yeni

a34 mü s20fe mi hangisi alınmalı ?

şahin doğan

80+ Platinum

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bahri Karakoç
s23 fe yi bilmiyorum ama a34 aldım 10 gün oluyor parmak izi haricinde her seyi cok iyi cok beğendim

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
s23 fe yi bilmiyorum ama a34 aldım 10 gün oluyor parmak izi haricinde her seyi cok iyi cok beğendim
hocam babamla bi türlü internet alışverişi konusunu anlaşamadık büyük ihtimal a34e kalıcam parmak izinde ne gibi bir sorun var hocam acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
UZUN SÜRELİ KULLANICAM SİZCE HANGİSİ MANTIKLI ?
epey üzerinden karşılaştır kafana hangisi yatarsa onu al geç ben olsam a34 alırdım 3-4 sene boyunca idare edebilicek bir fiyat performans telefon yine de sana kalmış

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
epey üzerinden karşılaştır kafana hangisi yatarsa onu al geç ben olsam a34 alırdım 3-4 sene boyunca idare edebilicek bir fiyat performans telefon yine de sana kalmış
hocam tek seçeneğim o olacak çünkü babamla internet alışverişi olayını anlaşamadık

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Bahri Karakoç
hocam babamla bi türlü internet alışverişi konusunu anlaşamadık büyük ihtimal a34e kalıcam parmak izinde ne gibi bir sorun var hocam acaba ?
ekranın içine gömülü oldugu için bazen okumuyor ve okurken de genel olarak geç okuyor, üstündeki tamperli camdan olduğunu düşünüyorum. Ekrana uyumlu camlar satılıyormuş samsung onaylı, onlardan alınca böyle sorunlar olmuyormuş sanırsam. Parmak izini kaydederken de diyor zaten telefon ekrana uyumlu cam kullanın diye.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
ekranın içine gömülü oldugu için bazen okumuyor ve okurken de genel olarak geç okuyor, üstündeki tamperli camdan olduğunu düşünüyorum. Ekrana uyumlu camlar satılıyormuş samsung onaylı, onlardan alınca böyle sorunlar olmuyormuş sanırsam. Parmak izini kaydederken de diyor zaten telefon ekrana uyumlu cam kullanın diye.
samsungun kendi mağazasından alıcam orda vardır inşallah o camdan

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Evren AYDIN
Valla şuan aynı dertten muzdaripim.S20 fe mi yoksa güncelleme alacak bir cihaz mi diyorum.

S20 FE ama her kulvarda üstün geliyor.En kötü android 13 de kalsa ve 2024 sonuna kadar güvenlik güncellemesi alsa bu cihazın her türlü 3 yıl gideri var diye düşünüyorum.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Valla şuan aynı dertten muzdaripim.S20 fe mi yoksa güncelleme alacak bir cihaz mi diyorum.

S20 FE ama her kulvarda üstün geliyor.En kötü android 13 de kalsa ve 2024 sonuna kadar güvenlik güncellemesi alsa bu cihazın her türlü 3 yıl gideri var diye düşünüyorum.
internetten alamayacağım için a34 ama cidden s20fe çok iyi

utq35

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Utku Çetin
hocam s20fe yi a34 le kapistirmak ayip olur bence bulabilirseniz 8/256 s20fe

Top Bottom