Neler Yeni

a34 mü s20fe mi hangisi alınmalı ?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Ben olsam a34 alırdım. Özellik olarak tabi ki s20 ama güncelleme konusu sıkıntılı bide uzun kullancam diyorsun.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Ben olsam a34 alırdım. Özellik olarak tabi ki s20 ama güncelleme konusu sıkıntılı bide uzun kullancam diyorsun.
evet bende tereddütte kaldım güncelleme kısmı olmasa almıştım ztn çoktan s20feyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam eğer fiyat aynıysa ordan alın ama daha ucuzsa internetten alın. Ben görmeniz açısından ordan görebilirsiniz dedim.
cidden görüp almak daha içime siner hocam farkı bi şekil öderiz

evet bende tereddütte kaldım güncelleme kısmı olmasa almıştım ztn çoktan s20feyi

cidden görüp almak daha içime siner hocam farkı bi şekil öderiz
ama inşallah vardır stokta

şahin doğan

80+ Platinum
S20 Fe daha kaliteli, daha performanslı, daha iyi kameraya sahip bir cihaz. A34'e göre tek eksisi güncelleme almayacak olması.
S20 Fe tercih etmek çok daha mantıklı.

ANYA

80+
ben olsam s20 fe alırdım her şey özellik önden bende s6 vardı annemi verdim 2016 da beri kullanıyor baya akıcı ki sadece batarya ölü 3-5 sene sonra kasılır diye yazanlar bakmayın sen güncelleme gelmezse ne olur?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Sinan İ.
S20 fe yi görünce zaten almak isticeksin o kadar güzel bir görüntüsü var. Güncelleme işini fazla kafana takma 3-4 yıl batarya değiştirerek gider.
Alacaksan da Amazon u öneririm ama 8/256 lık kalmamış.
6/128 alabilirsin oyun oynamıyorsan fazla fark edeceğini sanmıyorum.

Yeşil olan hem satıcı amazon hemde diğerlerine göre ucuz. Zaten kılıfla kullanıcağın için renk e fazla takılmana gerek yok.
Amazon dan alırkende mutlaka satıcı amazon olsun diğer türlü arıza olursa amazon ilgilenmeyebilir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,684
İsim
göksel yurtcan
birkaç yıl daha az güncelleme alır fakat s20fe diğer her yönden daha iyi bence o daha mantıklı

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
S20 Fe daha kaliteli, daha performanslı, daha iyi kameraya sahip bir cihaz. A34'e göre tek eksisi güncelleme almayacak olması.
S20 Fe tercih etmek çok daha mantıklı.
güvenilir site varmı alıcısı falan güvenilir bildiğiniz

S20 fe yi görünce zaten almak isticeksin o kadar güzel bir görüntüsü var. Güncelleme işini fazla kafana takma 3-4 yıl batarya değiştirerek gider.

Yeşil olan hem satıcı amazon hemde diğerlerine göre ucuz. Zaten kılıfla kullanıcağın için renk e fazla takılmana gerek yok.
Amazon dan alırkende mutlaka satıcı amazon olsun diğer türlü arıza olursa amazon ilgilenmeyebilir.
amazon nereden gönderiyor hocam yurtiçi dimi

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar

burda beyaz olanı alıcaktım güvenilir herhalde hocam satıcı mobilestore.33 diyor sıkıntı çıkarmı

alıcamda sağlam bi yer lazım

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Sinan İ.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Ben olsam Amazondan vaz geçmem. Hepsiburada satıcı değilse o da sıkıntı çıkarabilir. Risk almaya gerek yok.
hocam amazon nerden gonderecek yurticindenmi yoksa yurtdisindanmi getiriyor hic ordan almadigim icin bilgim yokta

Top Bottom