Neler Yeni

A34 vergi indirimine girer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Turkan
Arkadaşlar a34 bildiğiniz gibi 10.000tl civarı bu telefonun düşme ihtimali var mı yoksa başka alternatiflerine mi bakalım

Bu arada Abdullah Abi şu telefon için bir indirim ayarlarsan çok güzel olur direk alacak 100lerce kişi var

Teşekkürler

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Samsung öğrenci indirimi ile 9499 ama bir bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektronik ortamda düzenlenen faturada desteğe konu teknolojik cihaz dışında ürün olmaması şartlarını birlikte sağlaması gerekir.”

Buna göre geçersiz faturaya 3 aylık sigorta ekliyolar

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emre Turan
Arkadaşlar a34 bildiğiniz gibi 10.000tl civarı bu telefonun düşme ihtimali var mı yoksa başka alternatiflerine mi bakalım

Bu arada Abdullah Abi şu telefon için bir indirim ayarlarsan çok güzel olur direk alacak 100lerce kişi var

Teşekkürler
telefon çok kez düştü amazonda 9499 a bayağı alan oldu belki black fridayde amazonda tekrar 9499 olur şu an faturada imei mevzusu var onu bekliyor herkes

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Turkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung öğrenci indirimi ile 9499 ama bir bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektronik ortamda düzenlenen faturada desteğe konu teknolojik cihaz dışında ürün olmaması şartlarını birlikte sağlaması gerekir.”

Buna göre geçersiz faturaya 3 aylık sigorta ekliyolar
M34 e indirim yapıyor a34 e değil ama

Onla ilgili kotü olaylar yaşadım

Önce telefonu aldım sonra farkettim sigortayı iptal etmek zorunda kaldım iptal edincede öğrenci indirimini geri vermediler

Müşteri hizmetleri de geri verilmeyeceğini söyledi

Yani gerçekten saçma eminim benim durumumda olan birsürü insan vardır samsung bu hareketiyle çok kişinin canını yakacak özellikle telefonu alıp vergi başvurusunda bulunan kişilerin reddilecek

Üzücü

M34 e indirim yapıyor a34 e değil ama

Onla ilgili kotü olaylar yaşadım

Önce telefonu aldım sonra farkettim sigortayı iptal etmek zorunda kaldım iptal edincede öğrenci indirimini geri vermediler

Müşteri hizmetleri de geri verilmeyeceğini söyledi

Yani gerçekten saçma eminim benim durumumda olan birsürü insan vardır samsung bu hareketiyle çok kişinin canını yakacak özellikle telefonu alıp vergi başvurusunda bulunan kişilerin reddilecek

Üzücü
nasıl yani olayı anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk Turkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl yani olayı anlamadım
hocam telefonu sigortayla beraber alınca faturada 2 ürün gözüküyor olmuyor ondan dolayı ürünü sepete eklerken sigortayı kaldırman gerekiyor tabi bizde böyle bir kural olduğunu bimediğimizden iptal etmek zorunda kaldık iptal edince de indirim hakkımız gitti

hocam telefonu sigortayla beraber alınca faturada 2 ürün gözüküyor olmuyor ondan dolayı ürünü sepete eklerken sigortayı kaldırman gerekiyor tabi bizde böyle bir kural olduğunu bimediğimizden iptal etmek zorunda kaldık iptal edince de indirim hakkımız gitti
aa geçmiş olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,220
Üyeler
153,517
Son üye
Aolzarin
Top Bottom