Neler Yeni

Abdullah Abiyle Barışmak İstiyorum.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
konu ne anlatın üşeniyom okumaya

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
Abdullah Abi. Dün yaşanan olaylardan dolayı senden özür diliyorum. Sosyalde yanlış kelimeler kullandım. Kesinlikle ağza alınmaması gereken kelimeler. Dersimi aldım. Özür diliyorum ve tüm donanım arşvi forumdanda özür diliyorum. Birdaha böyle kelimeler kullanmaycağıma söz veriyorum. Ne deseniz haklısınız.
u dönüşü mü desek

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
bence böyle bir hata affedilmemeli insan bir hata yapıyor ise cezasını çekmeli bir müsibet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kardeşim haksızsam benden özür dilemeyin, Monster monitör Gamepower ile aynı fabrikadan çıkıyor sesinizi çıkartmıyorsunuz? adamlar aşağıdaki sistemi inceliyor hani sizin için Power Boost vari kasalar C4 idi bak aşağıdaki kasa aynısı sadece marka değişik ve SSD Toshiba hani toshiba kronik sorunluydu video incelemede sizin gibi C4 ve Kronik sorunlu mu demişler? dememişlerse neden gelip bana geçirip onlara ağzınızı açamıyorsunuz? Dünya'da Asus TUF A15 ısı problemleri ile çok eleştiri aldı bak adamlar video incelemede CPU sıcaklığını göstermeden inceme yapmış bu şekilde sana 100 tane video bulurum siz neyin derdindesiniz?

a15.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,008
Üyeler
150,388
Son üye
decowi
Top Bottom