Neler Yeni

🚨 ABDULLAH HACIGÜL: "YORULDUM"🔥

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
pc almayalım akillansinlar 😎

GirayHan

80+ Platinum
adam sonuna kadar haklı isyanı da %100 haklı.

eneskaya6

80+ Silver
Videodan sonra pckolik e instadan yazdım. İndirim hakkında adamlar cevap flnda veriyo ilgililermis.Itopyaya yazsan takmaz
Gecen sene psu almistim ordan wp dan yazistik siparis icin gayet işleyiş tarzıni ve geri dönüşlerini beğenmiştim

eneskaya6

80+ Silver
filistinyalar savuncular utanır mı sanmam :D turk turku gurbette de degil artık direkt icimizde seviyor. o gavur dediginiz boykot dediginiz markalar ise kac aydır zamları erteliyor fırsat sunuyor indirim yapıyor bi alana bi bedava falan yapıyor sirket calısanlarına promosyon 20 30 maas veriyorlar... bu dunyada turkle de muslumanla da arapla da ticaret ya pıl maz.
Bu dediklerine katılıyorum hatta şöyle bir iş yapacaksan bisey alacaksan yahudi veya hristiyandan 10 kat daha güvenli isini halledersin. Ama boykot markaların o kadar vatandaşa olanak sağlaması hep geçmiş yillara dayanir ve birçoğu zamanında diger milletleri kanına kadar sömürdugu icin şuan kendi ülkelerinde kendi vatandaşlarına rahat olanak sunuyorlar. Şuan mesela tr de olan teknolojik firmalar vatandaşı sömürüyor...

Hatta başka türlü örnek vereyim turizmciler yunanistana gidişlerin kısıtlanmasını istedi cunku millet egeye vs gidecegine yari fiyatina daha guzel tatil yapiyorlar hemen ucuz yere yasak getirip kendi kucaklarına gelmelerini istiyorlar. Asla kendileri olması gereken fiyatlara düşmüyorlar. Diyecek cok söz varda cidden bu ülkede ki soksok baska yerde yok

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
İncehesap durup dururken işlemcilere gene 1k koymuş olm harbi şaka gibiler 7800x3d işlemci 13999 du 15039 TL olmuş başkaları 12750'ye satabiliyorken bunlar niye fahiş fiyatlara çıkarma peşinde o firmalar sizden küçük sizden düşük fiyatlı ürünü alma olasılığı yok

Top Bottom