Neler Yeni

🚨 ABDULLAH HACIGÜL: "YORULDUM"🔥

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Gerçekten bu bilişim firmalarından alışveriş yapmamak gerek adamlar ne taksit yapıyor ne gerçek indirim yapıyorlar

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Oğuz
özet geçicek varmı
oar2.jpg

Abdullah Hacıgül çektiği video ile fiyatlar düşecek dedi ama kan emici vampir firmalar da inadına fiyat yükseltti.
Kurtarılan Dakika : 3 dakika 45 saniye.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düşmanı uzakta aramaya gerek yok. Kendi kendimize düşmanlığımız yeter de artar. Adam akıllı fiyatlı sistem çıksa sürümden zaten kazanırlar ama gelde anlat.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
BENDE🔥

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
Fiyatlar düşücek videosundan sonra ciddi ciddi sistemler piyasadan çekildi vatan bile webe sistem satmıyor dört gündür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Türkiye'de cok ilginc bir şekilde kalıplaşmış bir kâr marji var. Adam alıp sattigi urunde %20-30 kazaniyorsa karlı bakmiyor. Hemen %50-80-90 karli iş ariyor ya da zam yapıyor. Baktılar alan yok piyasa çok durdu %20-25 karla satacağıma gider şirketin belli bir bütçesini faize bağlarım vs vs diye düşünüyor şirketler.

Ülkenin en buyuk marketleri bile bir ürünün bozulacağını bilmesine rağmen indirim yapmıyor cünku alisirlar indirimi beklerler diye CÖPE atmayı tercih ediyorlar.

Cidden türkiye de yapılan indirimler cok az kasti şekilde yapmiyorlar. Almanya ya da avusturya da mesela bazı dönemler var abi %50 indirimler havada ucuyor havada ama tr ye bakiyorum %10 indirim geldi mi stok bitiyor
Hayır öyle bir dünya yok öyle böyle indirimler yok şimdi bizim ülkede ki kafa şu indirim var ise al işine yarar yaramaz al fakar yurt dışında böyle bir dünya yok lazım olunca alıyorlar mesela bizde basit bir USB Type-A to Type-C aparatı var değil mi? Sırf indirime girdi diye 5 tane alan var hal bu ki işine bile yaramayacak belki bir gün lazım oldu o da 1 tane olacak kıyametemi stokluyorsunuz? Bakın şimdi olay şu fiyatı yüksek yazıyorlar indirimli gösteriyorlar senin dediğin indirim bu her dakika indirim var ya hani senin dediğin bu genellikle böyle ya da geçen senenin ürününü indirimli satıyorlar böyle yoksa indirimli fiyat falan değil bunu genelde parakende satıcılar yapar mesela wildberries'e gir örneklerini tonla görürsün gene suç bizim milletin.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ali
İşim gereği çok geziyorum. Özellikle doğuda yemek ve içecek fiyatlarını görünce her seferinde biz İstanbul'da kazıklanıyoruz diyorum. Biz bize gerçekten yetiyoruz.

Abdullah sonuna kadar haklı.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
SEFA KAYA
Haksız değil Vatandan 7500F 4060ti 8gb 1tb ssd li kaliteli Sistemi 22700 e almadım en azından 500gb lık halini 19999tl ye görürüm diye içimde patladı.
açgözlülüğün bedelini ödemiş oldun fena mi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

pckolik indirimi değil de harbi, Abdullah haklı f/p hazır sistemler da video yaptıktan sonra adeta ambargo uygulanmış gibi kesildi, bi anda sistem fiyatları; dolar aynı seviyelerde seyrederken ve pc bileşenlerinde aşırı zamlanma yokken(hatta düşüş varken) sistem fiyatlarını arttırdı tüm e-ticaret siteleri. bkz: vatanpc sistemlerini mağaza satışına ve telefon ile siparişe çevirdi. Hani noldu abi ne değişti bi sorgulamak lazım

Top Bottom