Neler Yeni

abilerim ablalarım lütfen yardım edin canlı derse giremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
canlı derse hata almadan katılıyorum fakat ekranda sürekli bağlanıyor yazıyor ve beni sisteme almıyor lütfen yardım edin derslerimde geri kalıyorum yardımlarınızı bekliyorum
Zoomdan ise bende de o sıkıntı var hocayı arayıp söylüyorum diyorlar tekrar gir 15 kere denedim bugün hiç bişey olmadı

Excator23cm

80+ Gold
canlı derse hata almadan katılıyorum fakat ekranda sürekli bağlanıyor yazıyor ve beni sisteme almıyor lütfen yardım edin derslerimde geri kalıyorum yardımlarınızı bekliyorum
telefondaysan eba indirip girecceksin googledan olmuyor malesef
bilgisayardaysan canlı derse katıl butonu var ona bastıkğında eğer eba yoksa seni eba indirmeye yönlendiricek kurduktan sonra tekrar katıl butouna bastığında açılır

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,768
İsim
.
sadece bir tane var onu

ebadan giriyorum yeni konular anlatıyorlar fakat ben giremiyorum napıcam bilmiyom ağlıycamresmen
Dostum sakin ol git hocana filan söyle belki çözüm bulur

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
bilgisayardaysan canlı derse katıl butonu var ona bastıkğında eğer eba yoksa seni eba indirmeye yönlendiricek kurduktan sonra tekrar katıl butouna bastığında açılır
bilgisayardan giriyorum zaten ama uygulama açılıyor ekte resmini koydum bu şekilde oluyor

Ekler

• bağlantı.png
    bağlantı.png
    5 KB · Hit: 25

Pandew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Alican
farklı tarayıcıdan girmeyi dener misin kardeşim. kardeşim operadan giremiyor mesela aynı dediğin sorunla karşılaşıyor edge veya chrome kullanıyor. birinin girmediğine diğeri giriyor.

KG68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kerem gül
farklı tarayıcıdan girmeyi dener misin kardeşim. kardeşim operadan giremiyor mesela aynı dediğin sorunla karşılaşıyor edge veya chrome kullanıyor. birinin girmediğine diğeri giriyor.
[/QUOTE
edge de aynı hatayı veriyo chorme de bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zoomdan ise bende de o sıkıntı var hocayı arayıp söylüyorum diyorlar tekrar gir 15 kere denedim bugün hiç bişey olmadı
internet çakışmasından olabilirmi
çünkü dersin bitmesine 5dk kala aldı

Son düzenleme:
Top Bottom