Neler Yeni

AC Origins vs Valhalla

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
Arkadaşlar Ubisoft store da oyunlar baya indirime düşmüş bende 2 AC oyunu arasinda kaldım. Origins mi Valhalla mi? Odyssey aldim onu önermenize gerek yok.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Origins ve Odyssey tam yerinde bitiyordu yan görev olarak da ana görev olarak da, Valhalla zaman kaybı yan görev hastası biri olarak aynı saçma sapan içerikleri yap yap beynim mafiş oldu ve onca saat sonra baktım hala aynı saçmalıklardan bir ton var, ne bundan sonra çıkan dümenden özümüze dönüyoruz temalı asimile edilmiş Dlc bozması oyunu ne de buna girişilmemesi gerek, şahsi fikrim. (Ha bir de dlc leri var onlara gireren sonunu tuvalete kusarken bulur kendini sanırım bu kadar tekrardan sonra, skin giydirip farklı imajı vermişler komedi :D)

SaruHan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sergen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Origins ve Odyssey tam yerinde bitiyordu yan görev olarak da ana görev olarak da, Valhalla zaman kaybı yan görev hastası biri olarak aynı saçma sapan içerikleri yap yap beynim mafiş oldu ve onca saat sonra baktım hala aynı saçmalıklardan bir ton var, ne bundan sonra çıkan dümenden özümüze dönüyoruz temalı asimile edilmiş Dlc bozması oyunu ne de buna girişilmemesi gerek, şahsi fikrim.
Gizlilik teması hangisinde ağır basıyor peki

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Gizlilik teması hangisinde ağır basıyor peki
Valla bizim bildiğimiz assassinlikten çıktıktan sonra bu yapıya geçişinde pek gizlilik bakımından hiç birinin + yanı yok, ha dediğim gibi canımı sıkmasın yerli yerinde oynayayım diye bileceklerin benim belirttiklerim olur. Gerisi dediğim gibi ne konu var adam akıllı ne başka bir şey sırf uzatmaya oynamışlar yok ata boynuz takma skini yok hello kitty gibi dumanlı atlar kılıçlar felan gibi dalavereler ile millete satıp akıllarınca para kazanmaya çalışıyorlar. Ha kazanmasın demiyoruz da kardeş sen elinde bulunan imkanları duman edip milleti soymaya saçma sapan hikayeleri uzatmalar oynatırsan ve milletin tarihine hakaret edersen bazılarına yalanmaya çalışırsan (örnek son çıkacak Japonya da geçecek olan oyununa Japon lar tepkili ve özür bekliyorlar) bellidir ki bu işin sonundan bir cacık olmaz.

Son düzenleme:
Top Bottom