Neler Yeni

[email protected] mail geldi tıkladım

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Rica ederim, sıkıntı olmaz. Ben Zonguldak'ta oturuyorum, arasıra Afyon'u gösteriyor.
abi kesin bişey oldu sanırım telefona facebooktan instagram mesajı geliyor sürekli şifre değiştirmek için dokunun diyor bi 8 tane falan geldi

ELECTUS

80+ Silver
abi kesin bişey oldu sanırım telefona facebooktan instagram mesajı geliyor sürekli şifre değiştirmek için dokunun diyor bi 8 tane falan geldi
Birileri bir iş peşinde.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
gmaile giremiyorum şifre yanlış diyo sanrım gg oluyorum
Belli ki başka şehirden elemanlar hesaplarına girmeye çalışıyor ondan uyarı mesajı gelmiştir amazondan farklı konum bölge öyle durumda birşeyler ters gidiyor olsa gerek birileri hesaplarını çökertmeye çalışıyor ki farklı konum bilgi mesajları alıyorsun. Çift koruma yoksa veya şifreler aynı ise bütün hesaplar riskli durumda acil hepsinin şifre değiş koruma koy çift doğrulama gibi

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
acil şifre değiş knk senin hesabı patlatmışlar

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
Belli ki başka şehirden elemanlar hesaplarına girmeye çalışıyor ondan uyarı mesajı gelmiştir amazondan farklı konum bölge öyle durumda birşeyler ters gidiyor olsa gerek birileri hesaplarını çökertmeye çalışıyor ki farklı konum bilgi mesajları alıyorsun. Çift koruma yoksa veya şifreler aynı ise bütün hesaplar riskli durumda acil hepsinin şifre değiş koruma koy çift doğrulama gibi
tüm şifrelerimi değiştirdim her yerden ama bi gmail var onuda değiştirdim ama telefondan girerken yanlış dedi pc den bakayım dedim hesaba erişimim var ama bişey yaparken şifre istediğinde yanlış diyor şifre unttum yaptım 6 saat sonra mail gelcek dediler çok korkuyorum napabilirim bi yardımcı olun elim ayağm titiryo

Nachi

80+ Platinum
benim maile sadece kendi telefonumdan onay verip giriyorum o özellik çok iyi

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
tüm şifrelerimi değiştirdim her yerden ama bi gmail var onuda değiştirdim ama telefondan girerken yanlış dedi PC den bakayım dedim hesaba erişimim var ama bişey yaparken şifre istediğinde yanlış diyor şifre unttum yaptım 6 saat sonra mail gelcek dediler çok korkuyorum napabilirim bi yardımcı olun elim ayağm titiryo
knk şifreleri değişti isen başka bişi yok tek kalan beklemek bide hesaplara nerden giriş yapıldığına bak belki hangi cihazdan ve nerden giriş yapıldığını bulursun

ELECTUS

80+ Silver

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer
benim hesaplarımda da çift doğrulama var ama şuan hesabın şifresi değişti sanırım

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Olması gereken o hatta telefona gelen kodla girme SMS kodu ile girme filan bu ekstra önlemleri almak lazım

Top Bottom