Neler Yeni

Acer aldım, HO? GO?.

flancy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan
17.3 olduğu için Abdullah'a katılıyorum. 15.6'da kullandım 17.3'te 17.3 bambaşka bir mevzu.
17.3 gerçekten çok mu zor taşınabilirlik açısından aldığım laptopun taşınabilir de olması gerekiyor ben de aynısını aldım daha gelmedi

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
17.3 gerçekten çok mu zor taşınabilirlik açısından aldığım laptopun taşınabilir de olması gerekiyor ben de aynısını aldım daha gelmedi
Ne kadar zor olabilir kanka yarım kilo fazla tasiyacaksin alt tarafı, ben iptal edip asusa döndüm ama hala Acer var aklımda, acaba tekrar iptal edip aceri mi alsam

flancy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan
Ne kadar zor olabilir kanka yarım kilo fazla tasiyacaksin alt tarafı, ben iptal edip asusa döndüm ama hala Acer var aklımda, acaba tekrar iptal edip aceri mi alsam
Ağırlık değil boyut için diyorum hocam
Asusu ben de alacaktım 30400e geliyordu hem de
Ama hem ekranı küçük hem de herkes ısınma sorunundan bahsettiği için aceri aldım
Sizin yerinizde olsam aceri alıp test eder sıcaklıkta bir sorun yoksa acerle devam ederdim
Olursa da iade edersiniz

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
Ağırlık değil boyut için diyorum hocam
Asusu ben de alacaktım 30400e geliyordu hem de
Ama hem ekranı küçük hem de herkes ısınma sorunundan bahsettiği için aceri aldım
Sizin yerinizde olsam aceri alıp test eder sıcaklıkta bir sorun yoksa acerle devam ederdim
Olursa da iade edersiniz
Sizce aradaki fark 4k eder mi? peki, Asus 31k

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
Asus F/P olarak düşünülebilir AMA Acer model oyunda çok daha performanslı bir ürün hepsini geç 17.3" rahatlığı bambaşka.
Abi, tıp öğrencisine genelde ders anlamında kullanılacak, sıkılınca arada GTA, valo, FIFA tarzı oyunlar oynayacak, yurtta kalacağı için ekran büyük tavsiye ediyorum. Ekran kartını çok yoran oyunlar oynamadığım için işlemci daha önemli, bu özelliklerde 35k bütçeye hangi laptopu önerirsin

flancy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan
Sizce aradaki fark 4k eder mi? peki, Asus 31k
Asusun satıcısı da sıkıntılı n11den bakıyorsanız zaten
Ekran boyutu da önemliyse senin için Acer al bence
Asusla acerin arasında kalmıştım ben de
Asusun da ısınma sorunundan bahsediyor herkes
Ekranı küçük
İşlemcileri de neredeyse aynı zaten acerle
Bence Acer alıp Rami 32ye çıkartmak daha mantıklı
Bu arada biraz önce Acer geldi gerçekten şık duruyor. Daha Windows kurmadıgim için sıcaklık ekran sorunlarını filan bilmiyorum ama fiziki bir sorun görülmüyor en azından kasada filan

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ahmet Kıvrak
Asusun satıcısı da sıkıntılı n11den bakıyorsanız zaten
Ekran boyutu da önemliyse senin için Acer al bence
Asusla acerin arasında kalmıştım ben de
Asusun da ısınma sorunundan bahsediyor herkes
Ekranı küçük
İşlemcileri de neredeyse aynı zaten acerle
Bence Acer alıp Rami 32ye çıkartmak daha mantıklı
Bu arada biraz önce Acer geldi gerçekten şık duruyor. Daha Windows kurmadıgim için sıcaklık ekran sorunlarını filan bilmiyorum ama fiziki bir sorun görülmüyor en azından kasada filan
Kurdunuz mu Windows, nasıl değerler falan

Leaden_Viever

80+ Bronze
Abi, tıp öğrencisine genelde ders anlamında kullanılacak, sıkılınca arada GTA, valo, FIFA tarzı oyunlar oynayacak, yurtta kalacağı için ekran büyük tavsiye ediyorum. Ekran kartını çok yoran oyunlar oynamadığım için işlemci daha önemli, bu özelliklerde 35k bütçeye hangi laptopu önerirsin
hayırlı olsun hocam boşver kafana takma
iyi laptop aldın

cornerick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Kadir Zortaş
Asus F/P olarak düşünülebilir AMA Acer model oyunda çok daha performanslı bir ürün hepsini geç 17.3" rahatlığı bambaşka.
Abdullah Bey şu konulara bakıp bize yardımcı olursanız çok sevinirim.

MrSmoke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
Reis merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama seninde videosunu attığın https://amzn.eu/d/4AON8UO ama ekran boyutu farklı bu laptop'u almayı düşünüyorum tek endişem sıcaklık dereceleri işlemcinin voltajı düşürüp sıcaklığı biraz aza indirebilirmiyiz ? 30 32bin fiyat bandında en cazibi bu laptop geldi + 9 taksit

Sentinelreal1

80+ Bronze
Bu laptopu aldım. Tıp öğrencisiyim, günün belli kısmında ders kalan kısmında valo, FIFA, GTA tarzı oyunlar oynarım. Laptop yurtta kalacağı için ekranın büyük ekran olması daha iyi olur gibi geldi. Ekran kartıni çok yoran oyunlar oynamadığım için işlemci benim için daha önemli. Asusun laptopuyla çok arada kaldım sizce hangisini almalıyım, veya daha iyi bir tavsiyeniz var mı, siparişi hala iptal edebilirim
Asus daha iyi olurdu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,360
Üyeler
154,916
Son üye
DocHudson17
Top Bottom