Neler Yeni

Acer laptop ram yükseltme

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kamilcan öğrük
Merhaba. elimde Acer Aspire laptop var. 6. nesil i3 4 gb ddr4 ram onboard ekran kartı var. ram yükseltmek istiyorum boş slot da var fakat yükseltmeli miyim oyun performansına etkisi ne olur. şuan 25-30 fps lol cs go oynayabiliyorum. bu değerleri yükseltir mi? Ayrıca bilgisayar max ne kadar ram destekliyor onu nasıl öğrenebilirim. bütün oyun ve sistem ayarlarını oyun için en iyi olacak şekilde ayarladım. başka bir tavsiyeniz varsa da duymak isterim.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,479
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba. elimde Acer Aspire laptop var. 6. nesil i3 4 gb ddr4 ram onboard ekran kartı var. ram yükseltmek istiyorum boş slot da var fakat yükseltmeli miyim oyun performansına etkisi ne olur. şuan 25-30 fps lol cs go oynayabiliyorum. bu değerleri yükseltir mi? Ayrıca bilgisayar max ne kadar ram destekliyor onu nasıl öğrenebilirim. bütün oyun ve sistem ayarlarını oyun için en iyi olacak şekilde ayarladım. başka bir tavsiyeniz varsa da duymak isterim.
Yani apu laptoplarda faydası olur. Cpu-z indirip memory kısmının ss’ini atar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kamilcan öğrük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cpuz memory kısmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Masrafınıza değmez gibi hocam
hocam 4 gb ram 300 400 tl civarı yani çok bi masrafı yok. malphite ile ulti atıyom 12 fpsye düşüyo. long bakarken flash geliyo 10 fpsye düşüyo

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    11.8 KB · Hit: 34

Existentia

80+ Silver
cpuz memory kısmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 4 gb ram 300 400 TL civarı yani çok bi masrafı yok. malphite ile ulti atıyom 12 fpsye düşüyo. long bakarken flash geliyo 10 fpsye düşüyo
Şahsi fikrim eğer almaya karar verirseniz en az 8 gb alın güncel oyunlar 16 gb öneriyor

Top Bottom