Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer nitro 16 serisi ALİYORUM

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer taha
4060 ekran kartı olması cezbedici ama Lenovo nün bu serisi hakkında bilginiz var mı nasıl sogutma ve performans tarafında satıcı da başka hiç satma mis bu cihazdan galiba biraz soru işareti
Kanka populer olarak suan gecen orta segment iki marka gordum. Acer nitro ve hp victus. Lenovonun ustunde bilerek durmadim. Evet 1-2 model buldum fakat yine de ufak farkliliklar sebebiyle dusunmedim

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
Hayır olsun. 2 adet M2 slotu mevcut cihazda. İçinde gelen M2 ssd çok yüksek okuma yazma hızlari var. Sen depolama için uygun fiyatlı ssd alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

16 lik olani alınız. 1600 1700 TL 16 GB DDR5 lik ram kendiniz alıp takarsanız. Hem daha hesaplı hem daha güvenilir paketi ilk açan siz olursunuz.
.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bünyamin Yiğit
Kanka populer olarak suan gecen orta segment iki marka gordum. Acer nitro ve hp victus. Lenovonun ustunde bilerek durmadim. Evet 1-2 model buldum fakat yine de ufak farkliliklar sebebiyle dusunmedim
Bende Acer nitro 16 yi çoktan beri almayı düşünüyorum ama Lenovo 4060 olan cihazı da görüyorum arada 3500 TL fazla vermeye değer mi performansi nasıl olur soğutması nasıl Lenovo nun düşünüyorum

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer taha
Bende Acer nitro 16 yi çoktan beri almayı düşünüyorum ama Lenovo 4060 olan cihazı da görüyorum arada 3500 TL fazla vermeye değer mi performansi nasıl olur soğutması nasıl Lenovo nun düşünüyorum
valla kanka lenovadsn biraz uzak duruyorum, bikeresinde de agzim yanmisti lenovodan. Suanda da lenovonun popüleritesi hic yok. Belliki basaramamis diye dusunuyorum kendi kendime. Ben de sorularima sokak ds yanit almiyorum cunki. Bu isi bilen adamlarla sohbet ettigim icin bu kanidayim

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bünyamin Yiğit
valla kanka lenovadsn biraz uzak duruyorum, bikeresinde de agzim yanmisti lenovodan. Suanda da lenovonun popüleritesi hic yok. Belliki basaramamis diye dusunuyorum kendi kendime. Ben de sorularima sokak ds yanit almiyorum cunki. Bu isi bilen adamlarla sohbet ettigim icin bu kanidayim
Bende nitro 16 4050 siparişi verdim inşallah pişman olmam

4060 ekran kartı olması cezbedici ama Lenovo nün bu serisi hakkında bilginiz var mı nasıl sogutma ve performans tarafında satıcı da başka hiç satma mis bu cihazdan galiba biraz soru işareti
Ben de işkillendim . Soğutma başarılı diye biliyorum.

TAM35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir önal
kanka nitro 5 ler 4800 mhz nitro 16 lar 5600 mhz ram kullanıyor.şu rami alabilirsiniz

.
Teşekkürler

Bende nitro 16 4050 siparişi verdim inşallah pişman olmam
Bende geçtim sipariş bakalım nasıl cıkcak

Niye yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz anlamiyorum. Nitro 16 7535HS 4050 li model 4800 MHz ram ile geliyor. Birde adama 5600 MHz ram sipariş ver diyorsunuz bilip bilmeden yanlış yönlendirmeyin ayıptır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bünyamin Yiğit
Bu cihaz için birde kablolu mouse istiyorum 1000 TL ye kadar önerebilecegiiniz var mı

Top Bottom