Neler Yeni

Acer nitro 5 515-46 alınır mı?

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
watt olarak hemen hepsi aynı diye biliyorum acer seride 95'e watta kadar ama o ürün değmez yani
amaç oyunsa, i9 olsa 3050 zaten vram yiyecek.
valorant lol ıvır zıvır zaten i3 bile 200+ fps veriyor stabil, laptop ekran 144 veya 165 hz fazlası gereksiz.
birkaç yerden videosuna incelemesine baktım sıcaklıklar vs. iyi.
i5 versiyonuna bakıyorum şu an 8gb ramlisi indirimde 16lısını bulamadım.
Fazladan vermek yerine alınır, bir yandan bakıyorum trendyol tercih ettiğim bir yer değil hb, amazon'da denk gelsem vuracam direkt :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aha da buldum

garajonline n11'de daha ucuza girmiş fiyatı.

Sipariş Özeti​

Sipariş Tutarı (1 ürün)18.603,84 TL
Kupon İndirimi-111,00 TL
Toplam Tutar18.492,84 TL

ödeme sayfası.
Bu ürün süper de 25bin arası bundan biraz daha iyi ürünler yokmudur ya öyle birktirdim parayı birazda uzun gitsin istiyorum

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Bu ürün süper de 25bin arası bundan biraz daha iyi ürünler yokmudur ya öyle birktirdim parayı birazda uzun gitsin istiyorum
şöyle bunlar hep 800-900 usd çıkıp eskidikleri için fiyatı düşen ürünler dolar bazında, ama dolar arttığı için tl olarak fiyatlar yine artıyor.
şu an fiyatı 684 usd'ye geliyor.
yeni ürünler usd olarak fiyatlarını korudukları için geçen ay 20 bin olan pc ki forumda da deli gibi aldılar o cici wattlı pcyi en az 30 bin tl şu an.

şunun üstünde acer, dell, hp vb. yazsa anında alırım ama monster içime sinen bir marka değil sorunda yaşamadık kullandık zamanında kısa süre ama dell, asus , msi, acer vb. kullanınca öneremedim, kağıt üstünden bakıyorsanız direkt monster'i alın zaten benzer komponent global markalarda 32 minimum.

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
şöyle bunlar hep 800-900 usd çıkıp eskidikleri için fiyatı düşen ürünler dolar bazında, ama dolar arttığı için TL olarak fiyatlar yine artıyor.
şu an fiyatı 684 usd'ye geliyor.
yeni ürünler usd olarak fiyatlarını korudukları için geçen ay 20 bin olan pc ki forumda da deli gibi aldılar o cici wattlı pcyi en az 30 bin TL şu an.

şunun üstünde acer, dell, hp vb. yazsa anında alırım ama monster içime sinen bir marka değil sorunda yaşamadık kullandık zamanında kısa süre ama dell, asus , msi, acer vb. kullanınca öneremedim, kağıt üstünden bakıyorsanız direkt monster'i alın zaten benzer komponent global markalarda 32 minimum.
Abi işte bütçeyi zorlaya zorlaya 25 e çektim o yüzden 26 bile olsa kurtarmıyor keşke geçen ay alsaymışım ama olmadı yapcak bişe yok bide asus f15 falan varda i5 11400h var bayağı eski ondan dolayı pek ısınamadım bide şeyi tam anlamadım az önce sorduğum Hp yi ve Aceri önermiyormusunuz

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Abi işte bütçeyi zorlaya zorlaya 25 e çektim o yüzden 26 bile olsa kurtarmıyor keşke geçen ay alsaymışım ama olmadı yapcak bişe yok bide asus f15 falan varda i5 11400h var bayağı eski ondan dolayı pek ısınamadım bide şeyi tam anlamadım az önce sorduğum Hp yi ve Aceri önermiyormusunuz
19'a varken 25 vereceksiniz, fiyat olarak %30'dan fazlası birkaç oyun ve çoklu işlem gerektiren render vb. amacı yoksa değmez 6k gereksiz vermeye eskiden full i7 olsun, pentium 4 olsun derdik bir gün amacına uygun kullanmadım şahsen i5 ve dengi candır, fazla bile.
Şu an hala o pcyi taksitle en iyi nereden alıyorum diye bakıyorum bu arada.
n11 tek çekim için en ucuz fiyatı veriyor, büyük ihtimal garaj online kendi sitesinde de fiyat benzerdir,
sanırım hepsiburada en iyi takside vade farksız verecek gibi.
amazon keza yine aynı ama 8gb ramlık versiyonu var, ddr5 ram uyumlu ram ne kadar, nerede satılır vb. uğraşmamak için 16gb en uygun taksitli arıyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,243
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Yanlış Bilgilendirme
Ekranda sıkıntı var sallanıyor,
Gemide yaşayan insan sayısı azdır diye düşünüyorum.
Ram her zaman ekleyebilirsin.
sırf 3060 var diye.
Asııl sırf 3060 için alınır. FH5 lowda oynamak için 4GB vram yetmiyor bile. Halbuki 3050 ile rahatlıkla 60 fps üzeri alırsın. Ama vram yetmediği için istersen de oynayamazsın. Oynasan da texturelar yarım yamalak durur.

işlemci eski zaten.
Ama canavar. "bence"
(canavar dediğim için yanlış bilgi yedim slşkdfklaşes)

Son düzenleme:

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
19'a varken 25 vereceksiniz, fiyat olarak %30'dan fazlası birkaç oyun ve çoklu işlem gerektiren render vb. amacı yoksa değmez 6k gereksiz vermeye eskiden full i7 olsun, pentium 4 olsun derdik bir gün amacına uygun kullanmadım şahsen i5 ve dengi candır, fazla bile.
Şu an hala o pcyi taksitle en iyi nereden alıyorum diye bakıyorum bu arada.
n11 tek çekim için en ucuz fiyatı veriyor, büyük ihtimal garaj online kendi sitesinde de fiyat benzerdir,
sanırım hepsiburada en iyi takside vade farksız verecek gibi.
amazon keza yine aynı ama 8gb ramlık versiyonu var, ddr5 ram uyumlu ram ne kadar, nerede satılır vb. uğraşmamak için 16gb en uygun taksitli arıyorum.
O zaman şu r7 6800h olan aceri almak mantıksızmı 32 gb ram falan var diye onu düşünmüştüm 3050ti varya bide

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,243
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Gemide yaşayan insan sayısı azdır diye düşünüyorum.

Ram her zaman ekleyebilirsin.

Asııl sırf 3060 için alınır. FH5 lowda oynamak için 4GB vram yetmiyor bile. Halbuki 3050 ile rahatlıkla 60 fps üzeri alırsın. Ama vram yetmediği için istersen de oynayamazsın. Oynasan da texturelar yarım yamalak durur.

Ama canavar.
FH5'i, yüksek grafiklerde (rt de yüksekte ve gece gölgeleri açık) oynatabiliyor rahatça. Ama arada bir düşük vram çıkıyor üstte sadece o kadar. Hatta, extreme ya da ultraya bile ayarlanabiliyor ama gücü yetmediği için kasıyor tabii.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
O zaman şu r7 6800h olan aceri almak mantıksızmı 32 gb ram falan var diye onu düşünmüştüm 3050ti varya bide
oyun için ekran kartı önemli, diğer arkadaşın dediği gibi Vram sorun,
zaten oda bu sorunları yaşayacak. yok oyun önemli değilse zaten

şunun rami 16 olsa fiyatı da 1-2bin tl ucuz olsa mermi gibi laptop işlemciden ve 6gb vramden dolayı, ha 4050 olsa tadından yenmez.
@HmzaY bu laptop hakkında bilginiz var mıdır?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,243
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Ama arada bir düşük vram çıkıyor
Texturelar yüklenmiyor 3050 de emin olabilirsin. Oynadığın şey FH5 değil :D başka bir şey.

şunun rami 16 olsa fiyatı da 1-2bin TL ucuz olsa mermi gibi laptop işlemciden ve 6gb vramden dolayı, ha 4050 olsa tadından yenmez.
Güzel seri fakat 4GB 3050 bu da. Tercih edilmez
R5 3060 şuan hala en mantıklı seçenek diyebilirim. Ram her türlü eklenir.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Texturelar yüklenmiyor 3050 de emin olabilirsin. Oynadığın şey FH5 değil :D başka bir şey.
Bizzat kendim oynuyorum. Bir sorun da yok. Dediğim grafiklerde oynuyorum hem de. 4 GB VRAM'li kartlar da yeterli ama 4'ü geçtiği oluyor. 5,6'yı ne görmüştüm sanırsam.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.

Güzel seri fakat 4GB 3050 bu da. Tercih edilmez
R5 3060 şuan hala en mantıklı seçenek diyebilirim. Ram her türlü eklenir.
rtx 3050 6 gb ve i5 13500h için sordum. 4 gb değil.

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi

şunun rami 16 olsa fiyatı da 1-2bin TL ucuz olsa mermi gibi laptop işlemciden ve 6gb vramden dolayı, ha 4050 olsa tadından yenmez.
Ah be abi harbi şu attığın victusu alabilirim 25.900 e kadar zorlardımda rtx3050 az kalmış bence biraz rami de ddr5 mi 4 mi acaba bide vram ne demek bide attğın hp nin ekran kartı kaç watt

Top Bottom