Neler Yeni

Acer Nitro 5 AN515 laptop alınır mı?

Starlex

80+ Bronze

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Mehmet emre börekçi

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Halil Karagöz
Güç sınırı olmadığı için ısınıyor. + Isınmasının 2. Sebebi intel işlemci 115W a kadar güç çekiyor tabi ısınır. Acer laptoplarda güç sınırı bulunmuyor intel versiyonunu alacaksa yerden bilgisayarı havalandırması veya laptop soğtucusu alması gerek yada amd versiyonuna bakacaksın.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Sami Yusuf Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç sınırı olmadığı için ısınıyor. + Isınmasının 2. Sebebi intel işlemci 115W a kadar güç çekiyor tabi ısınır. Acer laptoplarda güç sınırı bulunmuyor intel versiyonunu alacaksa yerden bilgisayarı havalandırması veya laptop soğtucusu alması gerek yada amd versiyonuna bakacaksın.
30 bine amd versiyonu varmı

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Mehmet emre börekçi
Şimdi oyun testlerini izledim işlemci 85 lerde gpu 75-80 aralığında takılıyor aynı fiyat muadili içerisinde daha serin çalışan laptop önerin var mıdır?

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Halil Karagöz
30 bine amd versiyonu varmı
Bilmiyorum hocam sadece ısınıyor yazısının sebebini söylemek istedim ben 😂 12650h ın rakibi olan 6800h kullanıyorum ve max TPM değerinin 85 W olduğunu gördüm. Ki bendeki güç adaptörü 250 W lık bir adaptör 150 W ekran kartı kullanıyor bu hesaba göre de 10 W diğer sistem bileşenleri için ayrılmış. Ama 12650h veya 12700h testlerini izlediğimde 120 w a kadar çıktığını gördüm ki bu 40 W lık fazla değer ısındırır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alparslan Koç
30000 bine daha iyisi varsa linkini atarmısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önermiyormusunuz
Evet kesinlikle 100 dereceyi rahat görüyor ve sabitliyor kendini yani düşüremiyor önermem

Bende konu açtım sipariş etmeden önce bana da ısınmıyor dediler
Atılan laptopu kullanıyor musun?
Hayır ama baktığım incelemelerde fazla ısındığını söylediler nitro 5 in kasası nitro 16 nın yanından bile geçmez HP bile ondan daha iyi kasa olarak

Bende konu açtım sipariş etmeden önce bana da ısınmıyor dediler
Atılan laptopu kullanıyor musun?
Ama eğer limit filan koyarsan düşebilir sıcaklık biraz daha

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,135
İsim
Mehmet emre börekçi
Evet kesinlikle 100 dereceyi rahat görüyor ve sabitliyor kendini yani düşüremiyor önermem

Hayır ama baktığım incelemelerde fazla ısındığını söylediler nitro 5 in kasası nitro 16 nın yanından bile geçmez HP bile ondan daha iyi kasa olarak
Nitro 16 konusunda katılıyorum ancak hp konusunda katılmıyorum daha yeni inceleme ve oyun test videosu izledim fan sesi çekebiliyorsan ısınmıyor oyun oynarken performansa çekersin dışarda da standart modda kullanırsan gayet ideal sıcaklık değerlerini gösterecektir bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,485
Üyeler
150,094
Son üye
CasY2244
Top Bottom