Neler Yeni

Çözüldü✓ Acer nitro 5 mi - Monstar V20.3 Mü kararsızım

4cosmos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Aydın
Lütfen olsun öyle bi şey. 28 yaşındayım çocuk gibi içim icime sığmıyo işte falan 😄 çocukluk hayalim.
Hocam Tulpar gelince rica etsem deneyimlerini yazar mısın? Çünkü bende alacağım, seçeneklerimden birisi Tulpar. Deneyimlerini buraya aktarırsan sevinirim, sıcaklık vesaire. Oyun için FPS deneyimlerin. Kasa yapısı tarzında.

Germiyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Halil maho
Hocam Tulpar gelince rica etsem deneyimlerini yazar mısın? Çünkü bende alacağım, seçeneklerimden birisi Tulpar. Deneyimlerini buraya aktarırsan sevinirim, sıcaklık vesaire. Oyun için FPS deneyimlerin. Kasa yapısı tarzında.
Tamam dostum gelince yazarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yiğit Demircan
Tam 7 aydır Tulpar T5 V20.3 kullanıyorum 13.400e almıştım
+'ları
kasa gerçekten çok hoş , işlemcisi her şeye yetiyor maşallah , bataryada video izlerken 2 saat bana yetiyor , ekranda çok hoş , klavyede güzel , kamerası da idare ediyor , oyun oynarken fanlar yüksek seste çalışıyor ama iyi soğutuyor gerçekten , ses sistemide sound blaster cinema 6+ ile çok iyi , 2.1kg ağırlığa sahip çok hafif gerçekten , yanında çantada verilmişti onuda kullanıyorum oda kaliteli , ofis mod diye bir seçeneği var sessiz ve soğuk çalışıyor eğer kütüphane de falansanız çok iş görüyor.
-'leri
ilk aldığımda bir sürü program indirmiştim çabucak hallolsun diye 2 kere ardarda mavi ekran yemiştim ondan beri yemedim , 500gb m.2 idare ediyo gibi ama fazla oyun kuramıyoruz yüksek depolama alanlı , 3 usb girişi fazla yeterli değil çoğaltıcı almak şart eğer ekstra klavye takıyorsanız yer kalmıyor.
Ben 13.400e aldığımda o fiyata daha iyisi yoktu ondan dolayı almıştım pişman değilim şuan 21.000tl'ye satılıyor piyasayı bilmediğimden yorum yapmayacağım.Başka merak edilen soru olursa cevaplamaya çalışırım.

Top Bottom