Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥Acer Nitro VG272X 240Hz IPS Monitör 4199 TL🔥🔥

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,857
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Hocam ips felanda yazmıyor yalnış olmasın bide iadeyle uğraşmayalım yalnış göndermesinler

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
Sadettin Y

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,857
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam ips felanda yazmıyor yalnış olmasın bide iadeyle uğraşmayalım yalnış göndermesinler

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Kral hepsi buradanda baktım aynı dediğin gibi lakin işte amazonda yazmayınca bi şüphe ettim bide yalnış gönderecekler iadeyle uğraşcaz 240hz ips panel şuan bu fiyatta çok zor ama sipariş ettim gerçekten dediğin gibiyse hakkın ödenmez kral allah razı olsun

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Kral hepsi buradanda baktım aynı dediğin gibi lakin işte amazonda yazmayınca bi şüphe ettim bide yalnış gönderecekler iadeyle uğraşcaz 240hz ips panel şuan bu fiyatta çok zor ama sipariş ettim gerçekten dediğin gibiyse hakkın ödenmez kral allah razı olsun
Dostum iade ile uğraşacak bir şeyler yok. Siteden nasıl sipariş veriyorsan aynı şekilde iptal ediyorsun iptal ederken adresimden alınmasını istiyorum diyorsun adamlar gelip evden alıyor. Bu kadarda uğraşın birazcık. Bu fiyata monitör buluyorsunuz oturduğunuz yerden iptal etmek zor geliyor.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
Sadettin Y
500 TL Akbank, chip para puanım vardı. Hepsiburadada geçiyormuş. O şekilde 3100 TL ye geldi.
valla aslinda butcemi zorlamasam o fiyatlara ben de denk getirebilsem super olcak ama bende yok o puanlardan, hayırlı olsun

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Bu monitörde Gsync mi vaaar Freesyncmi vaaar adaptive sync şeklindemiiii yoksa farklı varyasyonlarımı var. Acerın sitesinde Gsync diyor karşılaştırma sitelerinde Freesync - Diğer incelemelerde de adaptive sync yazıyor. Tamam teknoloji aynı sadece gsync eklenti gibi bir kafayla ilerliyor. Satış sayfalarında Gsync yazıyor. Inceleme sitelerinde Gsync de destekli gibi bahsetmiş. @Ckribrahim kurcaladın mı ? LG 27" 27GK750F 240 Hz yerine HDR için ve Panel'i Ips e dönmek için ne yapsam bilemedim.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bu monitörde Gsync mi vaaar Freesyncmi vaaar adaptive sync şeklindemiiii yoksa farklı varyasyonlarımı var. Acerın sitesinde Gsync diyor karşılaştırma sitelerinde Freesync - Diğer incelemelerde de adaptive sync yazıyor. Tamam teknoloji aynı sadece gsync eklenti gibi bir kafayla ilerliyor. Satış sayfalarında Gsync yazıyor. Inceleme sitelerinde Gsync de destekli gibi bahsetmiş. @Ckribrahim kurcaladın mı ? LG 27" 27GK750F 240 Hz yerine HDR için ve Panel'i Ips e dönmek için ne yapsam bilemedim.
3üde var dostum.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Dostum iade ile uğraşacak bir şeyler yok. Siteden nasıl sipariş veriyorsan aynı şekilde iptal ediyorsun iptal ederken adresimden alınmasını istiyorum diyorsun adamlar gelip evden alıyor. Bu kadarda uğraşın birazcık. Bu fiyata monitör buluyorsunuz oturduğunuz yerden iptal etmek zor geliyor.
Bi youtube incelemesinde 240hz alabilmek için vbr özelliği açılıyormus ve ekran kararıyormuş performans düşüyormuş bilmem neymiş öyle bişey varmı kral gerçekten tam olay nedir ekran kartım rx6700 bilgilendirisen sevinirm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,473
Üyeler
147,887
Son üye
xflorex07
Top Bottom