Neler Yeni

Acer Nitro vs HP Victus

Obscene

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
B

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
1) laptop 8gb ram. Ya buna aynı ramden bulmanız lazım ya da aynı mhz ayatında ram bulmalısınız. Oradan bi 1000 tl daha ekleniyor. Ayrıca ben bu firma hakkında adam akıllı olumlu yorum görmedim Acer hakkında. Ama tabii 1 aylık hakkın var. Şansını deneyebilirsin beğenmezsen iade hakkın var fakat bu sefer de iade olunca aynı paraya Rtx 4060 laptop bulamayacaksın.
Olumsuz yorumlar: Yazılım desteği kötü, ısı sorunu, giriş seviye cihaz

2) ürünü kullandım. Üründe 2. Nvme yeri yok. 512gb ilerde yetersiz kalırsa bilgin olsun.

3) Cihazı kullanmadım(Bu cihazda 2.nvme slotu var mı bilmiyom, konuştuğum birisi bu modeli aldı onda da çıkmadı) ama HP alırken araştırdım bu AMD işlemcilerde daha stabillik var birkaç derece daha düşük sıcaklık oluyor Intel modellere göre. Bir de Intel cihazlarda throttle var dediler de ben rastlamadım.

Neticeye gelirsek ben 3 derdim gibi. Acer hiç sanmıyorum alacağımı ama konuda kullanıp öven olursa bana da fikir olur.

Obscene

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1) laptop 8gb ram. Ya buna aynı ramden bulmanız lazım ya da aynı mhz ayatında ram bulmalısınız. Oradan bi 1000 TL daha ekleniyor. Ayrıca ben bu firma hakkında adam akıllı olumlu yorum görmedim Acer hakkında. Ama tabii 1 aylık hakkın var. Şansını deneyebilirsin beğenmezsen iade hakkın var fakat bu sefer de iade olunca aynı paraya Rtx 4060 laptop bulamayacaksın.
Olumsuz yorumlar: Yazılım desteği kötü, ısı sorunu, giriş seviye cihaz

2) ürünü kullandım. Üründe 2. Nvme yeri yok. 512gb ilerde yetersiz kalırsa bilgin olsun.

3) Cihazı kullanmadım(Bu cihazda 2.nvme slotu var mı bilmiyom, konuştuğum birisi bu modeli aldı onda da çıkmadı) ama HP alırken araştırdım bu AMD işlemcilerde daha stabillik var birkaç derece daha düşük sıcaklık oluyor Intel modellere göre. Bir de Intel cihazlarda throttle var dediler de ben rastlamadım.

Neticeye gelirsek ben 3 derdim gibi. Acer hiç sanmıyorum alacağımı ama konuda kullanıp öven olursa bana da fikir olur.
teşekkür ederim yanıtınız için fakat acerde mux swicth olması ve ekranının %100 srgb olması beni çekiyor bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz?

Berkyozclk

80+ Bronze
teşekkür ederim yanıtınız için fakat acerde mux swicth olması ve ekranının %100 srgb olması beni çekiyor bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz?
bence mux switch onemli bir sey deil cunku laptop gerektigi zaman kendi ekran kartını zaten kullanıyor
normal işler yaparken masaüstü veya chrome geztintisi yaparken sarjın hızlı btimesine gerek yok ya da ısınmasına fanların acılmasına
zaten deneitm masasından hangi uygulamanın hangi ekran kartını kullanacagı ayarı var istedigini yaparsın
bu arada bende victus i7 13700h 4050 modeli var 1tb 16ram

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Mux switch bence o kadar önemli değil bilgisayar kendisi algılıyor oyunu ki ben hp kullanırken sadece pencereli açılan oyunları güç ayarlarında ekran kartında çalışma komutu vermek zorunda kalmıştım pencereli oyunları ayırt edemiyor sistem. Ekran kalitesini bilmiyorum ama HP'de panelinin en giriş seviye olduğu aşikar. Siyah temalı filmlerde sınıfta kalıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,291
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath