Neler Yeni

Yardım Acer Predator Helios Neo 16nın performansları normal mi?

OneMqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erhan Yılmaz
Öncelikle selamlar acer predator helios neo 16 almıştım, ürün elime bugün ulaştı ve kurdum ancak aldığım performans beni tatmin etmedi sanki bir şeyler ters. Yeteri kadar bilgim olmadığı içinde kesin bir yere de varamıyorum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.
Ürünün özelliklerine burdan bakabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/acer-pr...ming-bilgisayar-nh-qlvey-003-p-HBCV00005CDKC9

Gelelim performans kısmına şuanda valorantı ve cinebenchi kurabildiğimden performansları bir tek onlarda gösterebileceğim.

cinebench  .png
valo1 2024-09-14 221556.png
valo 2.png
valo 3.png

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Barış Şen
Cinebech buglanmis gibi bir daha yapman gerek

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
Öncelikle selamlar acer predator helios neo 16 almıştım, ürün elime bugün ulaştı ve kurdum ancak aldığım performans beni tatmin etmedi sanki bir şeyler ters. Yeteri kadar bilgim olmadığı içinde kesin bir yere de varamıyorum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.
Ürünün özelliklerine burdan bakabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/acer-pr...ming-bilgisayar-nh-qlvey-003-p-HBCV00005CDKC9

Gelelim performans kısmına şuanda valorantı ve cinebenchi kurabildiğimden performansları bir tek onlarda gösterebileceğim.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
1x16 dır ram büyük ihtimalle
16 gb ram al uyumlu performans baya artar

OneMqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cinebech buglanmis gibi bir daha yapman gerek
tamamdır en kısa sürede yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet onu yapmayı planlıyorum ama kendim yapsam garanti kapsamından çıkıcak. Garantiye götürsem 2-3 hafta beklemek zorudna kalacağım. öyle kötü bir ynaı var
Bir de şey soracaktım sıcaklıklar normal mi çünkü sıvı metal termal macun uygulanmış bu cihazda ve bazı cihazlarda kötü uygulandığı söyleniyor. Bu performansa göre bi çıkarım yapabilir misin iyi mi kötü mü diye?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
bu arada valorantta en yüksek ayarlarda 2kda test ettim

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
tamamdır en kısa sürede yapacağım

evet onu yapmayı planlıyorum ama kendim yapsam garanti kapsamından çıkıcak. Garantiye götürsem 2-3 hafta beklemek zorudna kalacağım. öyle kötü bir ynaı var
Bir de şey soracaktım sıcaklıklar normal mi çünkü sıvı metal termal macun uygulanmış bu cihazda ve bazı cihazlarda kötü uygulandığı söyleniyor. Bu performansa göre bi çıkarım yapabilir misin iyi mi kötü mü diye?

bu arada valorantta en yüksek ayarlarda 2kda test ettim
gpu sıcaklığı yüksek geldi sadece servise gönderirsen onu da not düşebilirsin

OneMqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erhan Yılmaz
gpu sıcaklığı yüksek geldi sadece servise gönderirsen onu da not düşebilirsin
tamamdır götürürsem onu da eklerim bide işlemci bazen çok yüksek watt çekiyor yer yer 80-90 wattlara çıkıyor ona limit koymama gerek var mı?

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Anonim Ankh
DDR5 anakartlarda o önemli değil ki, DDR5'in tek slotu zaten dual band tek başına, laptoplarda durum nasıldır emin değilim ama muhtemelen aynıdır.

OneMqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erhan Yılmaz
DDR5 anakartlarda o önemli değil ki, DDR5'in tek slotu zaten dual band tek başına, laptoplarda durum nasıldır emin değilim ama muhtemelen aynıdır.
Hocam sizce aldığım değerler normal mi?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
tamamdır götürürsem onu da eklerim bide işlemci bazen çok yüksek watt çekiyor yer yer 80-90 wattlara çıkıyor ona limit koymama gerek var mı?
bence gerek yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,868
Üyeler
157,832
Son üye
arjinyekta
Top Bottom