Neler Yeni

Yardım Açık dünya oyunu önerebilir misiniz..?

JackieTR

80+ Bronze
Sen yine erkenden silmişsin hocam ben 14 saat katlandım. :kekw:
Bu oyunda oyun oynamayı unuttum o derece beni kastı araba desen zaten süremiyorsun antikalar dan biraz hızlı araca geçince demek böyle sıkıntılar çıkıyormuş yapımcıda. :D

Palo DAYI

80+ Gold
dl 2 onerırım

JackieTR

80+ Bronze

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
sefa mert
Merhaba Arkadaşlar. Şuan Game Pass üzerinden "Starfield" oynuyorum görsel kalite bakımında iyi olmasa da alışınca güzel hoşuma giden oyun oldu.

RDR2 - GTA5 - Cyberpunk - Bitirdim.

Steam den Forza 5 Premium sürümünü alacağım en ucuza steam de olduğundan dolayı.

Bunların dışında tek kişilik uzun saatler geçireceğim açık dünya oyunu önere bilir misiniz..?

Şimdiden Teşekkürler. :)
hazır indirimdeyken steam üzerinden 3.14 dolara elite dangerous öneririm starfield gibi uzayda dolaşabileceğimiz çok güzel bir oyun çok keyifli oynaması özellikle youtubeden videolarını vs izlemeni öneririm (uzay gemin çok iyi değilken o nötron yıldızına yanlışlıkla yaklaşmanın verdiği korku veya bir anda uzaylı gemisinin gelip senin geminin gücünü kesmesi vs çok gerici ama bir o kadarda keşif yapması çok güzel) ayrıca oyunda sadece uzay gemiside yok nasanında ay görevlerinde kullandığı ay arabasına benzer araçta var gezenege inip araçla gezegeni keşifte edebiliyorsun

Palo DAYI

80+ Gold
Konu bana göre bayağı iyi oldu listeye ekledim 1 ci bayağı sarmıştı. Sağ ol. Bu arada forza uyarısı içinde teşekkürler.
Rica ederim ne demek 2.oynu mutlaka oyna

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bu oyunda oyun oynamayı unuttum o derece beni kastı araba desen zaten süremiyorsun antikalar dan biraz hızlı araca geçince demek böyle sıkıntılar çıkıyormuş yapımcıda. :D
1. ve 2. oyundan sonra çok büyük beklenti ile 3. oyunu oynayacaktım, yorumları görünce beklentiyi biraz düşürdüm ama bu kadarda kötü beklemiyordum rezil etmişler seriyi inşallah 4. oyunla toplarlar merakla bekliyorum.

JackieTR

80+ Bronze
1. ve 2. oyundan sonra çok büyük beklenti ile 3. oyunu oynayacaktım, yorumları görünce beklentiyi biraz düşürdüm ama bu kadarda kötü beklemiyordum rezil etmişler seriyi inşallah 4. oyunla toplarlar merakla bekliyorum.
Umarım dediğiniz gibi 4 cü oyunda toparlarlar. Biraz 3 de gta mantığına gitmişler ama dediğiniz gibi gereksiz di o Mafia 2 esintisi ile kalması gerekiyordu yada gerçekten güncel olarak japonya çin gibi mafia kültürü yeni modern bir dünya yarata bilirlerdi artık senaryoyu kim düşündüyse berbat etmişler. Zaten oyun mekaniklerinden senaryoya gelemicem. 2 bölüm oynadım kapattım dedim lakin youtube dan izledim hep tekrar eden görevler varmış.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Mert Kirazlı
Subnatica zero down alabilirsin microsoft store da 100 den 50 ye inmişti rahat 30 saat oynarsın güzel oyundur

Top Bottom