Neler Yeni

açık liseye geçmek mantıklı mı

jrWeq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
okula gidiş geliş çok pahalı tutuyor ve ayda yaklaşık 3bin tl oraya gidiyor ve okula gittiğimde hiçbir şey anlamıyorum hocalar dersi anlatamıyor günümün 9 saati oraya gidiyor ve hiçbir şey anlamadan eve geri geliyorum 10. sınıfım sizce mantıklı mı evde kendim 7 8 saat çalışsam %100 daha iyi anlarım 10. sınıfta geçmek mantıklı mı üni sınavında zorlanır mıyım? veya 10. sınıfı açıktan okuyup 11i normal liseye tekrar geçebiliyor muyum

Hahacıoğulları

80+ Bronze
dediğin gibiyse açık lise daha mantıklı. günde 3-4 saat çalışırsan daha çok verim alırsın

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,404
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
okula gidiş geliş çok pahalı tutuyor ve ayda yaklaşık 3bin TL oraya gidiyor ve okula gittiğimde hiçbir şey anlamıyorum hocalar dersi anlatamıyor günümün 9 saati oraya gidiyor ve hiçbir şey anlamadan eve geri geliyorum 10. sınıfım sizce mantıklı mı evde kendim 7 8 saat çalışsam %100 daha iyi anlarım 10. sınıfta geçmek mantıklı mı üni sınavında zorlanır mıyım? veya 10. sınıfı açıktan okuyup 11i normal liseye tekrar geçebiliyor muyum
evde 7-8 çalışman imkansıza yakın demir gibi bir irade lazım

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,404
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
3-4 saat bile çalışsam büyük ihtimalle 1 haftada öğrendiklerimden fazla şey öğrenirim
sanmıyorum ama açık lise sınavları kolay ve online oluyor eğer üni düşünmüyorsan mantıklıo

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
sanmıyorum ama açık lise sınavları kolay ve online oluyor eğer üni düşünmüyorsan mantıklıo
Son dediğin çok yanlış dostum özellikle son sene çoğu kişi açığa geçer bunun sebebi evde okuldan daha fazla çalışma potansiyeli bulunduğu için. Yani üni düşünüyorsa illa açığa geçmeli.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,404
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Son dediğin çok yanlış dostum özellikle son sene çoğu kişi açığa geçer bunun sebebi evde okuldan daha fazla çalışma potansiyeli bulunduğu için. Yani üni düşünüyorsa illa açığa geçmeli.
istikrar önemli çoğunluk lise bitsin gerisi önemsiz diye düşünen insanlardan oluşuyor en azından çevrem ondan geçmişti

jımalya

80+ Bronze
evde çalısıcagına ınanıyosan gec ben 4 yılıda acıkdan okudum liseyi suan ıstedıgım yerdeyım gitmenin bir anlamı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

sınavlar online olmuyor yanlış bilgi vermeyin

jımalya

80+ Bronze

jımalya

80+ Bronze
Benim arkadaşlarda online diyor böyle deyince emin olamadım internette online yazıyor
mantığını kullanırsan da anlarsın zaten online olsa sınavlar yanına bilen birini alıp yaparsın hepsini arkadaşın sallamış ama seneye farklı olabilir her sene değişiyor sistem

Top Bottom