Neler Yeni

Açık liseye geçmek mantıklı mı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Okuldaki hocaların çok donanımlı hocalar olduğunu düşünmüyorum evde kendim çalıştığımda daha fazla verim alıyorum. Böyle olduktan sonra da okula gitmemin gerek olmadığını evde öz disiplin ile kendim çalışabileceğimi düşünüyorum ama hala kararsızım benim gibi düşünüp açık liseye geçen varsa tavsiye veririse sevinirim
Kendin çalışabileceğine inanıyorsan geçebilirsin, bende kendim çalışabilirim ama geçmiyorum çünkü okuldaki hocalar çok iyi bi sorum olduğunda detaylı şekilde anlatıyorlar o yüzden okula devam etmeyi doğru buluyorum.

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Semih Hatipoğlu
Kendin çalışabileceğine inanıyorsan geçebilirsin, bende kendim çalışabilirim ama geçmiyorum çünkü okuldaki hocalar çok iyi bi sorum olduğunda detaylı şekilde anlatıyorlar o yüzden okula devam etmeyi doğru buluyorum.
Benimde öyle olsa geçmezdim zaten ama gerek hocalar olsun gerek dersi kaynatmaya çalışan öğrenciler olsun 3 haftam resmen koyun gibi geçti sabah 6 çıkış 4 geliş bundan ibaret :D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Benimde öyle olsa geçmezdim zaten ama gerek hocalar olsun gerek dersi kaynatmaya çalışan öğrenciler olsun 3 haftam resmen koyun gibi geçti sabah 6 çıkış 4 geliş bundan ibaret :D
Umarım hayırlısı olur hocam :)

Top Bottom