Neler Yeni

Acil Yardım Görüntü Gelmiyor

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Bilgisayarı kullanırken görüntü bi kaç kez gidip geldi sonrasında tamamen gitti tekrar açtığımda oturum açma ekranına kadar geldi sonra monitör HDMI bağlantısını kesti ve uykuya geçti. TV'ye takıp denedim sorunsuz açıldı. Tekrar monitöre taktım BIOS'a girdim görüntü gayet normal şekilde geliyor. Kurtarma moduna da giriyor ve güvenli modda açılıyor sorunsuz olarak. Yeniden başlattığım zaman yine aynı şekilde oturum açma ekranı gelmiyor ne yapmalıyım gece gece canım aşırı sıkıldı lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç mi yardım edecek kimse yok :(

Son düzenleme:

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Hocam bu saatte forumda çok az çevrimiçi üye oluyor, gündüz öğlen saatleri gibi açılan konularda hemen yardımcı olurlar.

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Ssd'de bir sorun olmuş olabilir. Mümkünse format atın ya da başka bir ssd ile deneyin. Çünkü ekranda sorun olsa bios ekranı da gelmezdi bence işletim sistemiyle ilgili bir sorun.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ssd'de bir sorun olmuş olabilir. Mümkünse format atın ya da başka bir ssd ile deneyin. Çünkü ekranda sorun olsa bios ekranı da gelmezdi bence işletim sistemiyle ilgili bir sorun.
Güvenli modda açılıyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu saatte forumda çok az çevrimiçi üye oluyor, gündüz öğlen saatleri gibi açılan konularda hemen yardımcı olurlar.
78 üye çevrimiçi vardır belki yardımcı olacak biri umarım

Muhammet Tunçay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Muhammet
Güvenli modda açılmasının sebebi sürücülerin orijinal haline dönmesidir. Herhangi bir sürücü sorun çıkarıyor olabilir. Özellikle ekran kartı sürücüsü.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenli modda açılmasının sebebi sürücülerin orijinal haline dönmesidir. Herhangi bir sürücü sorun çıkarıyor olabilir. Özellikle ekran kartı sürücüsü.
Herhangi bir güncelleme yapmadım normal çalışırken gitti çok tuhaf ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,257
Üyeler
157,347
Son üye
mert27
Top Bottom