Neler Yeni

Acill kasa fanları yanıp sönüyor ne yapmam lazım

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Sistemin kurulumu bitti fanlar yanıp sönüyor nr yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ana kartta da böyle ışıklar yanıyor

Ekler

• 20231206_165314.jpg
    20231206_165314.jpg
    2.5 MB · Hit: 41

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Yanıyor sönüyordan kastınız tam olarak nedir. Sistem normal çalışıyr mu ? fanlar belirli devir de dönmeye devam ediyor mu ? eğer fan rpm kontrolü varsa eliniz de istedğiniz gibi döndürebiliyor musunuz önce sorunun kaynağını bulalım.

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanıyor sönüyordan kastınız tam olarak nedir. Sistem normal çalışıyr mu ? fanlar belirli devir de dönmeye devam ediyor mu ? eğer fan rpm kontrolü varsa eliniz de istedğiniz gibi döndürebiliyor musunuz önce sorunun kaynağını bulalım.
Hocam elimde rpm yok sistemi açtım ilk kez kurdum başka bir şey yoktu Sonra fanlar yanıp sönmeye başladı öyle bir mod yok yani sonradan anakartın arkasında ışık yandı 2-3 tane onu da atayım Hemen

Fan dönüyor ama ışıkları yanıp sönüyor galiba gücüm yetmedi bilmiyorum tam ne yapmam lazım

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Hocam elimde rpm yok sistemi açtım ilk kez kurdum başka bir şey yoktu Sonra fanlar yanıp sönmeye başladı öyle bir mod yok yani sonradan anakartın arkasında ışık yandı 2-3 tane onu da atayım Hemen

Fan dönüyor ama ışıkları yanıp sönüyor galiba gücüm yetmedi bilmiyorum tam ne yapmam lazım
Monitör de görüntü var mı

Top Bottom