Neler Yeni

Yardım adata su630 ssd secure erase

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Aynı sorun bende de var, niye bilmiyorum. HD Tune Pro'da yazma testi yapamıyor. Sizin SSD bu değil mi? Sizin de değerler dalgalı ve düşük gözüküyor. Format attığınızda değişiyor mu sonuçlar? Benim sorun çok garip çünkü. Format attıktan 1-1.5 hafta gayet düz ve stabil şekilde 430 mb civarlarında yazma değerleri alıyor. Okuma değerleri de dalgalanma olmadan 530 civarında gayet stabil oluyor. Fakat 1.5 hafta falan düşünce ne halt oluyor bilmiyorum yazma hızı 70 oluyor, okuma hızı ise 450 civara düşüp aşırı dalgalanmaya başlıyor.
WD Green 120 GB'lık modeli. İçinde windows olduğu için silme işlemi yapamam.
CrystalDiskMark ile test yaptığımda yüksek veriyor. Aman allahım o hız ne :D Normal de 150 veriyordu.
Buna silme işlemi uygulanmıyormuş.
@White Ravens
999.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Arda Gökay
SSD ile o dropların alakası yok, donanımızın nedir? Benim SSD de sorunlu 70 mbps yazma değeri alıyorum ve aşırı dalgalı değerler. İmzamdan konuya ulaşabilirsin fakat bu oyunlara etki etmiyor. Sisteminizdeki sorun SSD'de değil büyük ihtimalle.
İşlemci : Amd Ryzen 5 3600x 3.80 ghz Ekran Kartı : msı rx 5700 mech gp oc 8GB GDDR6 Ram : Gskill Ripjaws 2x8 GB CL16 3000 MHZ Anakart : MSI B450 M-A Pro Max SSD : adata su 630 Kasa : COOLER MASTER MASTERBOX MB511 600W sistemim bu şekilde hocam

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
WD Green 120 GB'lık modeli. İçinde windows olduğu için silme işlemi yapamam.
CrystalDiskMark ile test yaptığımda yüksek veriyor. Aman allahım o hız ne :D Normal de 150 veriyordu.
Buna silme işlemi uygulanmıyormuş.
@White Ravens
Alıntıyı görüntüle
3 ne yahu, bu kadarını ilk defa görüyorum. 1 TB HDD'niz var zaten SSD'ye temiz bir format atın derim. Düzelme şansı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Arda Gökay

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hocam MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi atabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten amaç windowsu silip yeniden kurmak değil mi? Neden formatlayamıyorsun?
Bu bilgisayar acayip sorunlu eğer format atarsam bilgisayar açılmayacak. Açmak için harici ekran kartını sökmem gerek.
Güvenli mod da falan da açılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Arda Gökay
Hocam MSI Afterburner ile oyun içi değerlerinizi atabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten amaç windowsu silip yeniden kurmak değil mi? Neden formatlayamıyorsun?
hocam PUBG ve fortniteda bu sorunu yaşıyordum sadece ve o oyunlarıda sildim :/ ama 2-3 aydır bu sorunla uğraşıyorum ve sorunun diğer parçalarda olmayacağını düşünüyorum gerçekten çünkü işlemcinin tek tek tüm çekirdeklerine kadar baktım kullanım sıcaklık vs. bir sorun yok

Top Bottom