Neler Yeni

agalar lütfen cevaplayın EKRAN KARTI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Useless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak K.
Kasanın tozlarını temizleyebildiğin kadar temizle. Bir de kasa mesh mi ve 1 egzoz fanı + 3 kasa fanı var mı? Ekran kartı modelin ne ( marka model olarak )?
dediklerin var kasada 1 arkada fan 3 önde bir de işlemcinin üstünde var bir tane nvidia geforce rtx 3060 ti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunlarda ayarların ne? Grafikler düşükse işlemci kullanımı artar. Ha söylim ben BF5'i ultra ayarlarda oynuyorum, üstüne üstlük resolution u %100 den %110 yada %120 ye çektim, 210fps ile falan oynuyordum sanırım. İşlemci kullanımlarım %100 çözünürlükte %100 hep aynıydı. %110 yada %120 ye çektiğimde %86-%100 arası değişiyordu ama daha çok %94-100 falandı. Bende geri %100 e çektim. Nvidia fazla ısınıyor knk.

Bende rx6700 var max 68 derece. Uzun süre ağır grafikli oyun oynarsam max 71 oluyor ama çok nadir.
yüksek ayarlarda oynuyorum kral

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Alev Fırtınası
dediklerin var kasada 1 arkada fan 3 önde bir de işlemcinin üstünde var bir tane nvidia geforce rtx 3060 ti
Marka modelini soruyorum örneğin MSI Ventus gibi. Bu arada sen ekran kartı sıcaklığından şikayetçisin ama herkes işlemci sıcaklığı sanıp termal macun önermiş.

Birisi ekran kartının termal padlerini değiştir demiş o doğru diyo

Useless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak K.
Marka modelini soruyorum örneğin MSI Ventus gibi. Bu arada sen ekran kartı sıcaklığından şikayetçisin ama herkes işlemci sıcaklığı sanıp termal macun önermiş.
masaüstü kullanıyorum kral laptop değil ekran kartına da termal macun sürülüyor ondan söylediler sanırım onu

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Gorkem Yavuz

yüksek ayarlarda oynuyorum kral
Ultraya çek kanki.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Alev Fırtınası
masaüstü kullanıyorum kral laptop değil ekran kartına da termal macun sürülüyor ondan söylediler sanırım onu
Ekran kartına nasıl termal macun sürülüyor bilmiyorum termal padleri değiştiriliyor sadece diye biliyorum. Kral ekran kartı modelini hala anlamadın msi ventus oluyor asus dual oluyor gigabyte eagle oluyor falan onu soruyom

Useless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak K.
Ekran kartına nasıl termal macun sürülüyor bilmiyorum termal padleri değiştiriliyor sadece diye biliyorum. Kral ekran kartı modelini hala anlamadın msi ventus oluyor asus dual oluyor gigabyte eagle oluyor falan onu soruyom
haa onu bilmiyom ki :D nasıl bakıcaz ona

Ultraya çek kanki.
ultrada ekran kartı 90 dereceye çıkmasın sonra :D oynatmasına oynatır sistem de çok yormaz mı ekran kartını falan?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,386
Üyeler
150,465
Son üye
windforce4060ti16gb
Top Bottom