Neler Yeni

Ai̇lem Sevgi̇li̇m Olduğunu Öğreni̇rse Ne Yapmaliyim

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ALPEREN KARATAŞ
Öncelikle boş konu veya ergen felan diyecek olanlar çeksin gitsin 16 yaşındayım hayatımda ilk defa sevgilim oldu ama tek korkum ailem ve özellikle babam. öncelikle babamdan bahsedeyim kendisinden nefret ediyorum aynı şekilde kendiside bende nefret ediyor hayatımdaki her şeyime karışır iyiliğimi düşündüğü felan yok boş yapıyor aklı sıra hayat dersi vermeye çalışıyor 275 puanlık bir liseye gidiyorum ve benden taktir bekliyor en yakın agam arıyor kim o çocuk nasıl biri felan diye soruyor üniversiteyi almanyada okumak istiyorum kesinlikle karşı çıkıyor hiç dövmez vurmaz ama söyledikleri laflar insanın gurunu kırıyor tek bir arkadaşı dahi yok kendisinin. neymiş aileside ona çok kötü davranmış zamanında kendiside ondan bana böyle davranıyormuş. banane. ailesinden gördüğü şeyleri bana yansıtmak zorunda mı. hiç bir günüm mutlu geçmiyor bir keresinde sırf bir yanlış anlaşılma yüzünden etmediği laf kalmadı gururumu kırdı söyledikleri bende evden kaçtım 2 gün bulamadılar sonra polislere yakalandım öyle buldular beni bidaha aynı hataları yapmicam dedi yine değişen bişey yok her şey aynı. sevgililik konusunda aşırı baskıcı sakın duymim gebertirim felan dedi geçenlerde. ya benim mutlu olmaya hakkım yok mu her şeyi yasakladı bana kıza vakit ayıramıyorum benden soğuyacağını düşünüyorum bazen intihar etmeyi bile düşünmüyor değilim. annemde aynı babam gibi hiç bir şeyi anlayışla karşılamaz o da. yani anlayacağınız böyle bir aileye sahibim ve ilişkimin aile faciasına gitmesinden korkuyorum ne yapmam lazım lütfen tavsiye verin.

Berke123

80+ Bronze
275 puanlık liseyle takdir almadan almanyada üni kazanmak çok olası gelmedi çok çalışırsan neden olmasın, ya da parayla

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ALPEREN KARATAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
275 puanlık liseyle takdir almadan almanyada üni kazanmak çok olası gelmedi çok çalışırsan neden olmasın, ya da parayla
yok hocam sınavsız alan bir üni'ye yerleşmeyi düşünüyorum türküyede yaşamak istemiyorum

SnareEcho

80+ Silver
Öncelikle boş konu veya ergen felan diyecek olanlar çeksin gitsin 16 yaşındayım hayatımda ilk defa sevgilim oldu ama tek korkum ailem ve özellikle babam. öncelikle babamdan bahsedeyim kendisinden nefret ediyorum aynı şekilde kendiside bende nefret ediyor hayatımdaki her şeyime karışır iyiliğimi düşündüğü felan yok boş yapıyor aklı sıra hayat dersi vermeye çalışıyor 275 puanlık bir liseye gidiyorum ve benden taktir bekliyor en yakın agam arıyor kim o çocuk nasıl biri felan diye soruyor üniversiteyi almanyada okumak istiyorum kesinlikle karşı çıkıyor hiç dövmez vurmaz ama söyledikleri laflar insanın gurunu kırıyor tek bir arkadaşı dahi yok kendisinin. neymiş aileside ona çok kötü davranmış zamanında kendiside ondan bana böyle davranıyormuş. banane. ailesinden gördüğü şeyleri bana yansıtmak zorunda mı. hiç bir günüm mutlu geçmiyor bir keresinde sırf bir yanlış anlaşılma yüzünden etmediği laf kalmadı gururumu kırdı söyledikleri bende evden kaçtım 2 gün bulamadılar sonra polislere yakalandım öyle buldular beni bidaha aynı hataları yapmicam dedi yine değişen bişey yok her şey aynı. sevgililik konusunda aşırı baskıcı sakın duymim gebertirim felan dedi geçenlerde. ya benim mutlu olmaya hakkım yok mu her şeyi yasakladı bana kıza vakit ayıramıyorum benden soğuyacağını düşünüyorum bazen intihar etmeyi bile düşünmüyor değilim. annemde aynı babam gibi hiç bir şeyi anlayışla karşılamaz o da. yani anlayacağınız böyle bir aileye sahibim ve ilişkimin aile faciasına gitmesinden korkuyorum ne yapmam lazım lütfen tavsiye verin.
Yani kızla çok kalabalık yerlerde buluşmayın. Öğretmenler sizi görmesin. Ne sizin dersinize girenler ve girmeyenler hiçbiri görmesin. Bir problem olmaz. Telefonundan da yazıştığın zaman sohbeti sil.

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ALPEREN KARATAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani kızla çok kalabalık yerlerde buluşmayın. Öğretmenler sizi görmesin. Ne sizin dersinize girenler ve girmeyenler hiçbiri görmesin. Bir problem olmaz. Telefonundan da yazıştığın zaman sohbeti sil
hocam her zaman siliyorum ama çok şüpheleniyorlar yani sadece 1 tenefüs yan yana oluyoruz hiç dikkat çekmiyoruz o konuda problem yok

SnareEcho

80+ Silver
hocam her zaman siliyorum ama çok şüpheleniyorlar yani sadece 1 tenefüs yan yana oluyoruz hiç dikkat çekmiyoruz o konuda problem yok
Şüpheleneliyor olabilirler. 12 buçuk yaşındayım ve babam kız arkadaşımla eve gelmemde sakınca bulmuyor. (Yani kız arkadaşım yok da olaki olsaydı normal buluyor.)

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Kara*

80+ Silver
Aile sorunlarına pek yapacağın bir şey yok kendini kurtarıp ayrı eve çıkana kadar hayatın zehir. Aşk meşk işlerine gelelim aynı anda hem sevip hem geleceğini kurmanı anlıyoruz lakin kendini hemen bağlamanı önermiyorum, biraz daha işler kötüye gitmeye başladığında kızla sorunlar yaşarsınız derinden etkiler. Öyle ciddi vs. ilişki ayakları yapıyorsanız hele sakın diyim gittiği yere kadar devam et yeterli.

Hanaz

80+ Silver
Şüpheleneliyor olabilirler. 12 buçuk yaşındayım ve babam kız arkadaşımla eve gelmemde sakınca bulmuyor. (Yani kız arkadaşım yok da olaki olsaydı normal buluyor.)
Daha 12.5 yaşinda olduğunuz için olabilirmi? 16 17 yaşinda insanla aynı düşüncede bulunmayacağinı bildiği için olabilirmi

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
babamda oğlum sevgilin var mı söyleyebilirsin diyor yok diyorum hadi hadi utanma söyle diyor ama gerçekten yok hiç sevgilim olmadı bazen beni gay sanacak diye korkuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom