Neler Yeni

Ailem hiç bana değer vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
Eve hiç misafir gelmesini istemeyen birisiyim babam yüzünden amcamlarım ve kuzenlerim bize geldi kalıyorlar onlar salonda klimada yatarken ben odamda sıcakta yatamıyorum salonda da yer yok bu arada bir sürü kişiler ve kuzenlerim de benle hiç konuşmuyor hem evimize geliyorlar hemde benle konuşmuyorlar aileleri her istediklerini yapıyor benim ailem bana sadece zorluk çıkarıyor ben iş arasam da iş bulamıyorum üniversite öğrencisi olduğum için ve üniversiteyi de başka şehirde yurtta kalarak okuyorum babamın maaşı 30 binin üstünde olduğu halde bana aylık 1000₺ veriyor Annem de çalışmıyor Allah belalarını versin sülalede herkes çocuklarına çok iyi bakıyor ben ise bok gibi yetiştirildim 20 yaşındayım daha da kurtulamıyorum sesim de ince olduğu için ve güçsüz biri de olduğum için ağır işleri yapamıyorum ve iş başvurularında eşcinsel zannedildiğim için reddediliyorum ben artık böyle yaşamaktan bıktım en kötüsü ise kürt bir aileden olmam gerçekten artık yaşamam istemiyorum

Shafuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Recep Çetin
Hocam kürt olmak dışında çok bir sorun göremedim aslında.
ya qwoepıquqhnwej

Hocam hakaret gibi söylemek istemesemde 20 yaşımdayım kısmını görene kadar 13-14 yaşında sanıyordum. Yani açıkcası bende bir problem görmüyorum. Paran mı yok öyle yada böyle iş çok git çalış. Git topdan dondurma al sıcak ve insanların çok olduğu alanda satmaya çalış bu sıcak zamanlarda. Ya her türlü iş bulunur da ben senin bi tık sımarıklık yaptığını düsünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana babam 400 tl veriyordu abomanım dışında onu da yatırım için biriktiriyordum sonunda yatırımım sonuç verdi güzel bi miktar getirisi oldu bana, borsa yada kriptodan bahsetmiyorum :D
Olay, duruma nasıl baktığındır baktığın yöne göre hersey hoş da olabilir, bok da...

Reves9

80+
ya qwoepıquqhnwej

Hocam hakaret gibi söylemek istemesemde 20 yaşımdayım kısmını görene kadar 13-14 yaşında sanıyordum. Yani açıkcası bende bir problem görmüyorum. Paran mı yok öyle yada böyle iş çok git çalış. Git topdan dondurma al sıcak ve insanların çok olduğu alanda satmaya çalış bu sıcak zamanlarda. Ya her türlü iş bulunur da ben senin bi tık sımarıklık yaptığını düsünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana babam 400 tl veriyordu abomanım dışında onu da yatırım için biriktiriyordum sonunda yatırımım sonuç verdi güzel bi miktar getirisi oldu bana, borsa yada kriptodan bahsetmiyorum :D
Olay, duruma nasıl baktığındır baktığın yöne göre hersey hoş da olabilir, bok da...
Hocam bu arada arkadaşla dalga geçmek için demedim. Kendisi kürt olmayı kafaya taktığını söylemiş, saydığı sorunlardan tek değiştiremeyeceği şey kürt olması. O yüzden öyle dedim. Bu arada haklısınız, Türkiye de özellikle hizmet sektöründe çalışma şartları ne kadar kötü de olsa deli gibi çalışan aranıyor. Böyle yerler part time çalışıldığı zaman genelde katlanılabilir yerler oluyor. Her şeyi başkalarından beklememek elini taşın altına koymak gerek. Zaten insanı güçlü yapan şey de tam olarak budur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,101
Üyeler
152,183
Son üye
1Abyss
Top Bottom