Neler Yeni

Ailemi PC almaya nasıl ikna edebilirim ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Her Türk ailesinde olduğu gibi.
Gelir durumu iyi değilse, bu dönemde biraz zor ikna olur.
Sadece gereksiz masraf olarak görecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Akif TÜYLÜ
Instagram
akif.tuylu543
Steam
Mr. Dionysos
Facebook
akif.tuylu.5220
Twitter
TuyluAkif_54
Kendini acındır , sadece oyun oynamak için değil yazılım falan yapacağım kendimi geliştirmek istiyorum gibi şeyler ile ikna edebilirsin belki . Bol şans .

Mertozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert
Beyler pc almak istiyorum ama hala babama söylemedim söyleyince de onay vereceğini düşünmüyorum söylemeden ona ufak ufak bana PC almasına nasıl ikna edebilirim ?
Homurdanmak hayatın her alanında işe yaramıştır. Ya çok kötü biter yada istenileni alırsın bazı arkadaşlar yazmış ince ince ayar ver diye bende katılıyorum. Edilecek bütün bahaneleri bilgisayara yönelt bir şekilde haklı çıkmaya çalış sonunda kazanan sen olacaksın ama şunu da unutma; maddi durumunuzu gözden geçirerek iste evin giderlerini sen değil baban biliyor ona göre yolunu yap.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Çok James Donkey 512gb m.2 SSD'den mutlu musunuz?
Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. %80 doluluk üzerinde yazma hızı yarı yarıya düşüyor yalnız. O da normaldir diye düşünüyorum.

aller4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alperen
Beyler pc almak istiyorum ama hala babama söylemedim söyleyince de onay vereceğini düşünmüyorum söylemeden ona ufak ufak bana PC almasına nasıl ikna edebilirim ?
baba bana ne zaman pc alıyon diye sor kemere çıkarmadan topukla :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Muhammet Zora
Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. %80 doluluk üzerinde yazma hızı yarı yarıya düşüyor yalnız. O da normaldir diye düşünüyorum.
Ne zamandır kullanıyorsunuz bunları önermek için yapıyorum.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Ailenize kendinizi çeşitli nedenlerle acındırmak yerine, türlü bahaneler denemek yerine -eğer bir sağlık probleminiz yoksa- çalışarak kendiniz almayı deneseniz nasıl olur?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,854
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Gidip iste yani ya alır ya almaz. Maddi durumunuzu da göz önünde bulundur ama, yani sırf seni üzmemek için kendini zora sokmasın.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
Ne zamandır kullanıyorsunuz bunları önermek için yapıyorum.
Gerekli konuyu gösterirseniz orada tecrübelerimi paylaşabilirim, arkadaşın konusunu daha fazla saptırmayalım.

isimsizüye

80+ Gold
Babanın Maddi Durumu İyimi iyi Değilse babanı sıkıştırma Kendin çalışıp al alın teriyle ben kendim alın teriyle aldım

Son düzenleme:

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,854
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Köl Tigin de çok haklı bir öneride bulundu. Elin ayağın tutuyorsa gidip çalış bir yerde, garsonlara günlük 50 tl yevmiye veriliyor, bahşişle birlikte kısa sürede güzel bir para elde edersin. Tabi bu salgın bittikten sonra. Şu an ekonomi durmuş durumda, babanın da bu zamanda sisteme para vermesini isteme. İleride muhtemel bir ekonomik krizde çok zora girersiniz.

Top Bottom