Neler Yeni

ailemi yeni bilgisayar için nasıl ikna ederim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ali Güney
İlgilendiği Kategoriler
Buraya bakma.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Paneli kır televizyonu boz diyenler hiç ailesini düşünmedi sanırım çok mantıkli tebrikler bozuldu veya kırıldı diye yenisini veya tamir ettireceklerini düşünmüyorum telefonlardan yaparlar istediklerini

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Alıntıyı görüntüle
Ailen için de bunla supra arasında fark yok ozaman o.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi efendim
İkiside 4 tekerlekli birisi daha oval hatlı o kadar

ailemi yeni bilgisayar için nasıl ikna ederim soru bu basit işin para kısmına değil mühim olan onalara göre rtx 3090 ile gt 730 arasındaki tek fark ışıklı olması onları nasıl ikna edebilirim
İçindeki mimari vs anlat anlamazlarsa mediamarkta git oradaki ekran kartlarını hazır sistemleri göster ne farkları var anlat işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Çınar Şahin
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Eğer dizi film falan seviyorlarsa onlara rdr 2 the last of us uncharted benzeri hikayeli oyunların trailerlarını göster büyük ihtimalle seviceklerdir şu an sistemim bunları almaya yetmiyor de eğer bunu alırsanız böyle oyunlar oynayabileceğim birde şöyle de oyunları oynarken altyazılardan dolayı kitap okuyor gibi oluyorum kendi hikayesine çekiyor beni de

Eğer dizi film falan seviyorlarsa onlara rdr 2 the last of us uncharted benzeri hikayeli oyunların trailerlarını göster büyük ihtimalle seviceklerdir şu an sistemim bunları almaya yetmiyor de eğer bunu alırsanız böyle oyunlar oynayabileceğim birde şöyle de oyunları oynarken altyazılardan dolayı kitap okuyor gibi oluyorum kendi hikayesine çekiyor beni de
hocam 1.5 sene önceki konuya cevap yazmışssın :ROFLMAO:

Qwerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Qwerty
Derslerin için bir uygulama yüklemen gerektiğini söyle ama o uygulamanın çok ağır olduğunu yüksek fiyatlı bil bilgisayarın açabildiğin söyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,736
Üyeler
156,516
Son üye
EnDLess0034
Top Bottom