Neler Yeni

Aileye nasıl telefon aldırabilirim? ACİL YARDIM

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
?
Sana diyorumki 500 dolarlık telefon almışsın şuan 500 dolarlık telefonlar 9 bin hatta vergiler felanda arttı 10 bin. Senin aldığın zamana göre hesaplıyorsun ya o zaman 2500 liralık aldırmış gibi olacağım. Paranın değer sabit kalmış gibi konuştun çünkü.
Olum 9 Bin TL falan değil 4-5 Bin TL ye aynı telefonu alabiliyon bu nasıl bi hesap kitap. Dolarla mı alıyon sen telefonu

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
bu devirde aileden yardım bekleme zaten durumlar kötü gerekirse yaza kadar dişini sık yazın okullar tatil olunca gider asgari ücrete 2 ay bi yerde calısırsın 17 bin TL ye ıphone telefon alırsın kendine ailenin durumu yoksa çok zorlama derim
Fiyatların aynı kalacağını düşünmeniz çok komik

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
2 aylık asgari ücret 17 bin TL fiyatlar aynı kalmasa bile gayet iyi bi model alabilir komik arkadaş gidipde ıphone 14 alacak degil ya
walla benim 1 aylık iphone 12 mini yi genç bir arkadaş geldi aldı. Dedi viaportta işe girdim sırf bu telefonu alabilmek için 2 ay çalıştım şimdi çıkıcam felan dedi.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
2 aylık asgari ücret 17 bin TL fiyatlar aynı kalmasa bile gayet iyi bi model alabilir komik arkadaş gidipde ıphone 14 alacak degil ya
Asgari ücreti 1tl bile harcamadan biriktirebiliyorsa alabilir tabii ki.

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam yanlış anlamada 19 Yaşına gelmişsin. bende olsam 20 yaşındaki oğluma yeni telefon almazdım ama konumuz bu değil.
İkna vs boş iş 1 kereden anlamayana 3-5 kere desen boş. Telefonu patlat ya kazanacaksın yada tamamen kaybedeceksin.

Top Bottom