Neler Yeni

AJAZZ AK 992'nin şarjı kendi kendine doluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Ersaraç
Arkadaşlar dün elime ulaştı klavye. Klavyeyi yanında gelen bluetooth adaptörü ile bağladım. Dün şarjı 64 seviyelerindeydi sonra 69'a sonra ise 60 falan oldu. Bugün şimdi açtığımda ise şarjı 69 olmuş. Klavye bluetooth adaptörü ile şarj edebiliyor mu kendini yoksa bende mi bir sorun var?

EsdeathSama

80+ Bronze
Arkadaşlar dün elime ulaştı klavye. Klavyeyi yanında gelen bluetooth adaptörü ile bağladım. Dün şarjı 64 seviyelerindeydi sonra 69'a sonra ise 60 falan oldu. Bugün şimdi açtığımda ise şarjı 69 olmuş. Klavye bluetooth adaptörü ile şarj edebiliyor mu kendini yoksa bende mi bir sorun var?
Şarjına bilgisayarın veya telefonun bluetooth kısmından bakıyorsan tam tutarlı göstermiyor
xbox controllerda da aynı sorun var, şarj %30 gösteriyor ama pil bitmiş gibi çalışmıyor veya takılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Ersaraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjına bilgisayarın veya telefonun bluetooth kısmından bakıyorsan tam tutarlı göstermiyor
xbox controllerda da aynı sorun var, şarj %30 gösteriyor ama pil bitmiş gibi çalışmıyor veya takılıyor
Ajazz'ın kendi uygulamasından bakıyorum orda da var mı acaba aynı sorun

EsdeathSama

80+ Bronze
Evet vardır, en azından fikir sahibi olabilirsiniz %20-30 civarı gösterirse bitmeye yakındır muhtemelen ona göre şarj edebilirsiniz

Palo DAYI

80+ Gold
evet var bende de aynı durum var urunu yıl basından berı kullanıyorum
aynı sey arkadasın dedıgı gıbı xbox kolundada oluyor
klavyede sorun yok kısacası
sana tavsıyem gunduzlerı rgblerı kapa gecelerı karanlık oldugundada 1.sevıyede tut
ben bu sekılde yaklasık 7 aydır kullandıgım urunu tas catlasa 4 kez sarja takmısımdır :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,121
Üyeler
155,211
Son üye
batbat16
Top Bottom