Neler Yeni

Ajazz AK871 KLAVYE 520 TL (15.75 DOLAR) ----> $26.99 yükseldi.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
Kanka kadınlara laf anlatmaya çalışmak yerine nesli tükenmek üzere olan hayvanlar için 10 TL lik bağış yap. Boşver.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok kanka biz abartıyormuşuz 2 ay deme...
Dostum iğneleyici konuşarak boş yapma, sana ben süre den bahsettim mi ? Hadi dostum uzatma daha fazla, çocukça davranma.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Muhammed emin efe
Dostum iğneleyici konuşarak boş yapma, sana ben süre den bahsettim mi ? Hadi dostum uzatma daha fazla, çocukça davranma.
Ekran görüntüsü 2024-05-28 125527.png

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
Sana en başından beri vergilerden bahsettim, yazdığım hiç bir cümle de zamanla ilgili bir şey yazmadım. SS çok alakasız, sen konuştun zamanla ilgili. Ama ben zamana, geçen süreye değinmedim. Boş yapma, hadi kardeşim. Daha da düşürme kendini, yerim canını.

Bu arada vergi çıkarsa iadeye yollama gibi bir hata yapmayın 2 ay uğraşırsınız vergisini ödediğini farzedip yine uyguna geliyorsa alın , vergi çıkmazsa zaten güle güle kullanırsınız
peki hocam varsayalım ki konudaki klavye olan AK871'i 16 dolardan aldık şuan ve vergi çıktı 10-15 dolar yine de iade mantıklı mı eğer ödeyemeyeceksem? depoda beklerse 15 dolardan fazla mı alırlar ki?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Muhammed emin efe
Sana en başından beri vergilerden bahsettim, yazdığım hiç bir cümle de zamanla ilgili bir şey yazmadım. SS çok alakasız, sen konuştun zamanla ilgili. Ama ben zamana, geçen süreye değinmedim. Boş yapma, hadi kardeşim. Daha da düşürme kendini, yerim canını.
Vergi 500 veya 200 TL değil diye dememe rağmen 3600 kere o rakamları söyledin. Bırakalım bunun kararını muhterem Forum cemaati versin.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
Vergi 500 veya 200 TL değil diye dememe rağmen 3600 kere o rakamları söyledin. Bırakalım bunun kararını muhterem Forum cemaati versin.
İyi de şuan ki konuyla ne alakası var ? haklı çıkmak için haklı düşündüğün konulara el atma. Konuyu farklı yere çekme dostum hahahha.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Muhammed emin efe
İyi de şuan ki konuyla ne alakası var ? haklı çıkmak için haklı düşündüğün konulara el atma. Konuyu farklı yere çekme dostum hahahha.
Kardeşim bana az önce en başından beri vergilerden bahsettim demedin mi? Nasıl konu ile alakasız. Abi yok ıq düşürme seansı oldu benim için. Selametle.

Kardeşim bana az önce en başından beri vergilerden bahsettim demedin mi? Nasıl konu ile alakasız. Abi yok ıq düşürme seansı oldu benim için. Selametle.
hocam salın karşıdaki arkadaş gereksiz uzatıyor tartışmaya gerek yok. Bahsedilen klavye ile de farklı konudaki ,buna ne kadar vergi çıkar sizce ona göre iade edeceğim yoksa

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yücel İsra TEMİR
Dostum kafan mı basmıyor ? yoksa anlamak mı istemiyorsun ? Daha demin iğneleyici konuşarak, gümrükte 45 gün takılmıyor falan dediğimi ima ettin ya, sonra ss attın ya ben sana cevap verince. Sonra da alakasız bir şekilde verdiğime cevaba vergi konusunu tekrar dan getirdin ya. Gümrük zamanından vergiye tekrar çektin ya konuyu dostum. Ne yaşıyorsun ?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Muhammed emin efe
hocam salın karşıdaki arkadaş gereksiz uzatıyor tartışmaya gerek yok. Bahsedilen klavye ile de farklı konudaki ,buna ne kadar vergi çıkar sizce ona göre iade edeceğim yoksa
Kanka şansına kalmış. Örneğin normalde sallıyorum sen 15 dolara almışsan bunun %33'ü vergi çıkması lazım. Bu da 5 dolar falan. Ama şöyle bir durum var ki adamların ne kadar ürün bedeli çıkaracağını kimse bilemez. He eğer We world veya Aras veya MNG çıkarsa onlarda hızlı gümrük olduğu için vergi çıkmayada bilir. MNG ile DHL en son anlaşma yaptığı için artık MNG ile de geliyordu.

Kanka şansına kalmış. Örneğin normalde sallıyorum sen 15 dolara almışsan bunun %33'ü vergi çıkması lazım. Bu da 5 dolar falan. Ama şöyle bir durum var ki adamların ne kadar ürün bedeli çıkaracağını kimse bilemez. He eğer We world veya Aras veya MNG çıkarsa onlarda hızlı gümrük olduğu için vergi çıkmayada bilir. MNG ile DHL en son anlaşma yaptığı için artık MNG ile de geliyordu.
yani çıkarsa ne kadar çıkacağını bilmek zor anladım hocam. İadede depo ücreti çok mu acaba

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
Muhammed emin efe
yani çıkarsa ne kadar çıkacağını bilmek zor anladım hocam. İadede depo ücreti çok mu acaba
Valla ürün metrküpüne göre sanırım. Ama depoda ne kadar durup uçağa geri yüklenir bilmiyorum. Hiç çıkmayada bilir. Ama sen 15 dolara aldıysan gelmesini bekle. Baktın ki ptt takip numarası geldi iade edersin. Ürün küçük olduğu için fazla çıkmaz. Ama mng,aras, we world express, kargo ist gibi firmalara verilirse klavyen H.O

Valla ürün metrküpüne göre sanırım. Ama depoda ne kadar durup uçağa geri yüklenir bilmiyorum. Hiç çıkmayada bilir. Ama sen 15 dolara aldıysan gelmesini bekle. Baktın ki ptt takip numarası geldi iade edersin. Ürün küçük olduğu için fazla çıkmaz. Ama mng,aras, we world express, kargo ist gibi firmalara verilirse klavyen H.O
daha önceden ak680 almıştım hocam hatta 2 ay bekleyen arkadaş bendim sizle konuştuk sanırım daha öncesinde ak680 mağduruydunuz siz de sanırım. araştırıyorum kaç saattir sms tarihleri ile kargo takip nolarını vesaire kıyaslayarak buldum o zaman yun ekspres ile ankaraya gelmiş sonra aras ile bana gelmiş hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer bu şekilde olursa vergi çıkmaz sanırım

Top Bottom