Neler Yeni

Çözüldü✓ AJAZZ AK992 FN TUŞU SÜREKLİ YANIYOR

Emiiir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Fırat
Merhaba Amazon'dan Ajazz AK992 aldım klavye elime geldi baştan normaldi fakat uygulamasını kurduğumda FN tuşu sadece kırmızı yanmaya başladı. Klavyenin ışıklarını kapatıyorum FN tuşu kapanmıyor sadece kırmızı yanıyor rengini değiştiriyiyorum yine sadece kırmızı yanıyor uygulama kurmadan önce böyle bir şey yoktu. Uygulamadan ayarları sıfırlamayı denedim yine düzelmedi iade etmek istemiyorum uzun sürede elime ulaştı zaten stokuda bitmiş.( Klavyeyi daha hiç kullanmadım )

Ekler

• 9bb23ff5-d317-4f50-add0-5542359182ce.jpg
    9bb23ff5-d317-4f50-add0-5542359182ce.jpg
    115.8 KB · Hit: 14

Palo DAYI

80+ Gold
Sanırım suan kablo ile kullanıyorsunuz zaten drivere girmek için kablo ile bağlanması lazim bendede var ayni klavye bluetooth ile bağlanıp tekrar deneyin olmassa klavyeyi sürüculerden kaldırın driverida silin önce driviri kurup sonra klavyeyi bağlayın kesin sonuç vermeye bilir denemekte fayda var ayni klavyeyi 5 aydir kullanıyorum böyle bir sorun yok bende

Emiiir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Fırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım suan kablo ile kullanıyorsunuz zaten drivere girmek için kablo ile bağlanması lazim bendede var ayni klavye bluetooth ile bağlanıp tekrar deneyin olmassa klavyeyi sürüculerden kaldırın driverida silin önce driviri kurup sonra klavyeyi bağlayın kesin sonuç vermeye bilir denemekte fayda var ayni klavyeyi 5 aydir kullanıyorum böyle bir sorun yok bende
Kabloyu çıkarıp bluetooth moduna geçirip dongle çıkarıp taktım wireless moduna geçirince düzeldi. Hepsini denemiştim ama bluetooth denememiştim. Fikir için teşekkürler.

Palo DAYI

80+ Gold
Kabloyu çıkarıp bluetooth moduna geçirip dongle çıkarıp taktım wireless moduna geçirince düzeldi. Hepsini denemiştim ama bluetooth denememiştim. Fikir için teşekkürler.
Rica ederim

Top Bottom