Neler Yeni

AK Parti listelerinden Meclis'e giren HÜDA-PAR'ın parti programı

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
kim şehitler söyle bakim en son kimi şehit etmişler

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem/son-dakika-operasyonda-2-jandarma-sehit-oldu-7685917/

kimin elinde kan kendinizi kandırın oku belki biraz için cız eder derim ama o yürek nerde sizde anca algı yaparsınız....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış. yapılmaması lazım

şuan dhkp-c kadar tehlikeli değil benim gözümde işçi partisine lafınız varmı yada hdp ye
Hizbullah da tehlikeli ve Hizbullah bitmiş demişsin Avrupa da hâlâ daha Neo nazileri hapse atıyorlar ama Nazi almanyası 8 Mayıs 1945 te yok oldu?
1.olarak hüdaparın hizbullah terör örgütü değildir demesi bile ve gerekirse PKK ile ittifak yaparız demesi hüda par sorunlu olması gayet yeterli.
2.olarak ise Hizbullah isterse milyarlarca yıl önce bitmiş olsun bu insanların hâlâ çok korkunç düşüncelere sahip olduğu gerçeğini değiştirmez.

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
AK Parti listelerinden Meclis'e giren HÜDA-PAR'ın parti programı:

🔻Bugüne kadar yapılan zulümlerden dolayı devlet adına özür dilenmeli ve mağdurlara tazminat ödenmelidir.

🔻Türkiye Cumhuriyeti devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkesin Türk olduğu nitelemesinden vazgeçilerek Kürtlerin varlığı anayasal olarak tanınmalı, Türkler ve Kürtler, ülkenin asli kurucu halkları olarak kabul edilmelidir.

🔻Kürtçe, Türkçe ile beraber ikinci resmi dil olarak kabul edilmeli, Kürtçe aynı zamanda eğitim dili olmalıdır.

🔻Yeterli talep olması halinde anadili farklı olan diğer vatandaşların da kendi dillerinde eğitim alabilmelerinin önü açılmalıdır.

🔻İlköğretim öğrencilerine okutulan, ırkçılık kokan ‘Andımız’ ve benzeri metinler kaldırılmalıdır.

🔻Muhtelif yerlerde yazılan ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ gibi yazılar silinmeli, "Bir Türk dünyaya bedeldir." şeklindeki ırkçı söylemlere son verilmelidir.

🔻Zulüm ve ayrımcılık uygulamış olan tarihi şahsiyetlerin isimlerini taşıyan okul, kışla, cadde, sokak ve benzeri yerlerin isimleri derhal değiştirilmelidir.

🔻Başta vatandaşlık tanımı olmak üzere, anayasa ve sistemin bütün resmi literatürüne hâkim olan Türklük esaslı dışlayıcı ve ayrımcı söylem terk edilmelidir.

🔻İsimleri değiştirilen yerleşim yerlerine eski adları geri verilmelidir.

Burada videosu var.
Ulan Buzamana kadar Recep Tayyip Erdoğan savundum Buzamana kadar her şey iyiydi ama bu olmadı M.Ö yıllardan beridir " Bir Türk Dünya ya bedeldir " şeklindeki yazılar kaldırılması hiç içime sinmiyor asla Türk lerin varlığı ırkçı olarak algılanmamalıdır. Sayın Atam Atatürk zamanında Kürtleri İdam bile ettirmiştir. Nasıl kurucu devlet oluyorlar ben burda Kürtlere laf yapmıyorum Kürtleri severim ben ama bu biraz garibime geldi " TARİH KANUNLARLA DEĞİŞMEZ" Erdoğan Türkçü olmamasıda beni üzüyor Umarım ki böyle bişey olmaz

Hizbullah da tehlikeli ve Hizbullah bitmiş demişsin Avrupa da hâlâ daha Neo nazileri hapse atıyorlar ama Nazi almanyası 8 Mayıs 1945 te yok oldu?
1.olarak hüdaparın hizbullah terör örgütü değildir demesi bile ve gerekirse PKK ile ittifak yaparız demesi hüda par sorunlu olması gayet yeterli.
2.olarak ise Hizbullah isterse milyarlarca yıl önce bitmiş olsun bu insanların hâlâ çok korkunç düşüncelere sahip olduğu gerçeğini değiştirmez.
Hüda parla bir olmasaydi ne güzel olurdu yaw , Hizbullah zamanında PKK ya kurşun sıkmış ve asıl amacı İsrail'i yok etmek üzere kurulmuş bir örgüttür ama Hüda par in şartları olmamalı umarım olmaz KİMSE TURK SOZUNDEN RAHATSIZ OLUYORSA ULKEDEN AYRİLABİLİR HATTA TURK VATANDAŞLİGİ BİLE ALİNMALİDİR rahatsız oluyorsa Türk vatandaşı olmayada layık değilsin Bu Türkiye Cumhuriyeti Mustafa Kemal Atatürk ile Kuruldu atamın soyadında bile Türk sözcüğü var bu vatan bu millet asla Türk sözcüğünün kaldırılmasına izin vermez vermemelidir

Bu benim düşüncem ve düşünce özgürlüğü hakkımı kullanmıs bulunmaktayım.

Son düzenleme:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Ulan Buzamana kadar Recep Tayyip Erdoğan savundum Buzamana kadar her şey iyiydi ama bu olmadı M.Ö yıllardan beridir " Bir Türk Dünya ya bedeldir " şeklindeki yazılar kaldırılması hiç içime sinmiyor asla Türk lerin varlığı ırkçı olarak algılanmamalıdır. Sayın Atam Atatürk zamanında Kürtleri İdam bile ettirmiştir. Nasıl kurucu devlet oluyorlar ben burda Kürtlere laf yapmıyorum Kürtleri severim ben ama bu biraz garibime geldi " TARİH KANUNLARLA DEĞİŞMEZ" Erdoğan Türkçü olmamasıda beni üzüyor Umarım ki böyle bişey olmaz

Hüda parla bir olmasaydi ne güzel olurdu yaw , Hizbullah zamanında PKK ya kurşun sıkmış ve asıl amacı İsrail'i yok etmek üzere kurulmuş bir örgüttür ama Hüda par in şartları olmamalı umarım olmaz KİMSE TURK SOZUNDEN RAHATSIZ OLUYORSA ULKEDEN AYRİLABİLİR HATTA TURK VATANDAŞLİGİ BİLE ALİNMALİDİR rahatsız oluyorsa Türk vatandaşı olmayada layık değilsin Bu Türkiye Cumhuriyeti Mustafa Kemal Atatürk ile Kuruldu atamın soyadında bile Türk sözcüğü var bu vatan bu millet asla Türk sözcüğünün kaldırılmasına izin vermez vermemelidir

Bu benim düşüncem ve düşünce özgürlüğü hakkımı kullanmıs bulunmaktayım.
Bu seçim rte kazanırsa her şey olabilir tercih senin. :)

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
1. kim pkk ile ittifak yapıyor chp.
2. aktif değil yapılanma yok nerde duydun hüdapar da varsa zamanı gelince yapılır operasyon.
3. SARI torbalar hizbullah a da var rahat ol sen...

ya-teslim-olun-ya-da-sari-torba-h1670840306-d2360d.png

meral hüdaparla görüşürken sorun yok

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
  • Beğen