Neler Yeni

Akaryakıta bu gece bir zam daha geliyor ! 😒

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
Dostlar daha bismillah bugün zam geldi ve şimdi bu gece de zam geliyor maalesef. İhtiyacı olan bu akşam ihtiyacını zam gelmeden gidersin. (Haberleri takip etmeyenler için bilgilendirme yapıyorum.)

Benzine 74 kuruş, motorine 1,39 kuruş zam bekleniyor​

OPEC toplantısında arz kesintisi kararı alınacağının beklentisi brent petrol fiyatlarının yukarı yönlü hareket etmesine neden oldu. Bu haftaya 2,55 yükselişle başlayan petrol fiyatları araç pompalarına yansıdı. 5 Ekim'den geçerli olmak üzere benzine 62 kuruş, motorin fiyatlarına 1,10 TL zam geldi. Bu zamların dışında yeni bir zam haberi daha gündemde. Buna göre; 6 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 74 kuruş, motorin grubunda 1,39 TL fiyat artışı bekleniyor.

KAYNAK

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam felaket tellalığı yapma yaw. Moralimiz bozuluyor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,593
İsim
Bilal Tepe
Dostlar daha bismillah bugün zam geldi ve şimdi bu gece de zam geliyor maalesef. İhtiyacı olan bu akşam ihtiyacını zam gelmeden gidersin.

Benzine 74 kuruş, motorine 1,39 kuruş zam bekleniyor​

OPEC toplantısında arz kesintisi kararı alınacağının beklentisi brent petrol fiyatlarının yukarı yönlü hareket etmesine neden oldu. Bu haftaya 2,55 yükselişle başlayan petrol fiyatları araç pompalarına yansıdı. 5 Ekim'den geçerli olmak üzere benzine 62 kuruş, motorin fiyatlarına 1,10 TL zam geldi. Bu zamların dışında yeni bir zam haberi daha gündemde. Buna göre; 6 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 74 kuruş, motorin grubunda 1,39 TL fiyat artışı bekleniyor.

KAYNAK
Erdoğan en iyisi

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Nasrettin Hocanın eşeği gibi 2 ileri 1 geri

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam felaket tellalığı yapma yaw. Moralimiz bozuluyor.
Estağfirullah dostum, gündem takip etmeyenler en azından fazla vermesin diye sürekli bu konuyu hemen açıyorum. Adam niye yarın sabah ansızın fazla versin ki ?
Yoksa yanlış anlama bu konuda elbette çok eleştiri alıyorum. Bu zamları paylaşmamdan dolayı ama gerçekten yazık günah. Millet şuan çalışıyor veya TV izlemeyip, anlık gündem takip etmiyordur onun için hemen forumlara veyahut çevremdekilere yayıyor ve uyarıyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Estağfirullah dostum, gündem takip etmeyenler en azından fazla vermesin diye sürekli bu konuyu hemen açıyorum. Adam niye yarın sabah ansızın fazla versin ki ?
Yok hocam o yazdığım mesaj şakayla karışıktı. Yoksa düşünceniz mantıklıymış.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Tekrar tekrar söylüyorum aklı başında olan insan anlıyor işi bilmeyen he deyip geçiyor.
Bu gün dolar 40krş çıktıysa bunun etkisi 1hafta sonra yansıyor. Dolar çıkarken benzin mazot düşünce neden böyle olauyor diyenlere sesleniyorum. Her şey anlık değil Bu benzin mazot zamı 18.45 18.50 ye çıkarken yansıyan zamlar. Daha 18.55 18.60 zamları gelmedi onlarda gelecek.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Ya yavuz sultan selim sen vatan hayinimisin padişahim sdsdffghzsdfdg

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,887
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tekrar tekrar söylüyorum aklı başında olan insan anlıyor işi bilmeyen he deyip geçiyor.
Bu gün dolar 40krş çıktıysa bunun etkisi 1hafta sonra yansıyor. Dolar çıkarken benzin mazot düşünce neden böyle olauyor diyenlere sesleniyorum. Her şey anlık değil Bu benzin mazot zamı 18.45 18.50 ye çıkarken yansıyan zamlar. Daha 18.55 18.60 zamları gelmedi onlarda gelecek.
Ya aslında petrol çok pahalı bir şey değil gerçekten. Biz dolar bazlı aldığımız için ve dolar da bizde çok değerli bir para birimi olup TL yi değersizleştirip toprak altına gömdüğü için bu kadar pahalı oluyor ve zam geliyor. Bazı sokak ropörtaj'larında veyahut çevredeki akepeliler diyorlar ki ; "Ağaryakıt her yirde pehalıdır, savaş var, hedef Türkiye" vs. gibi mantıksız cümleler kuruyorlar. Halbuki petrol çok pahalı bir şey değil. Bunu bile anlatamazsın. 🤷‍♂️

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ya aslında petrol çok pahalı bir şey değil gerçekten. Biz dolar bazlı aldığımız için ve dolar da bizde çok değerli bir para birimi olup TL yi değersizleştirip toprak altına gömdüğü için bu kadar pahalı oluyor ve zam geliyor. Bazı sokak ropörtaj'larında veyahut çevredeki akepeliler diyorlar ki ; "Ağaryakıt her yirde pehalıdır, savaş var, hedef Türkiye" vs. gibi mantıksız cümleler kuruyorlar. Halbuki petrol çok pahalı bir şey değil. Bunu bile anlatamazsın. 🤷‍♂️
Onlar ekmeği dolar ile almadığı için doların ne olduğunu nerde işe yaradığını bilmiyor boş ver.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom