Neler Yeni

AKBANK kredi kartı limitim artmış?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yok hocam meslekten değil kanıtlanabilir gelir yüzünden limit daha da artmaz mı onu diorum
Tabii o zaman daha kolay artar muhtemelen. Bahsettiğim durum artmasındaki tek kriter gelir değil. Ortalama giren çıkan paraya göre de bir limit belirliyorlar diye biliyorum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
Tabii o zaman daha kolay artar muhtemelen. Bahsettiğim durum artmasındaki tek kriter gelir değil. Ortalama giren çıkan paraya göre de bir limit belirliyorlar diye biliyorum.
o zaman iyiymiş ya, iş bankasında ki öğrenci kredi kartımı iptal ettirsem daha da hızlı artar sanırım o da engel oluyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc toplıcam limit lazım :d peşin almak zor olur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,503
İsim
ArtiAnius
kredi notum 2 ay önce 1200 idi

3 TL var :D

neyse üzümü ye bağını sorma demişler :kekw: Darısı işbankasına
AKBANKI LİMİTİNİZİ DÜŞÜRÜP İŞBANKASINA LİMİT ARTIRIM TALEBİ VERİRSENİZ DİREKT ONAYLANIR ANCAK DİĞER BANKALARADA DÜZENLİ LİMİT ARTIŞI TALEBİ KOYMANIZI TAVSİYE EDERİM

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
AKBANKI LİMİTİNİZİ DÜŞÜRÜP İŞBANKASINA LİMİT ARTIRIM TALEBİ VERİRSENİZ DİREKT ONAYLANIR ANCAK DİĞER BANKALARADA DÜZENLİ LİMİT ARTIŞI TALEBİ KOYMANIZI TAVSİYE EDERİM
oha öyle bi şey mi varmış, yani şimdi ben akbank hesabımı kapatsam iş bankasında 6k limitim kesin olacak mı?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Bende çalışmıyorum 3 aylık staj için maaş hesabı açılmıştı şuan 22k limitli kartım var istersem 40 da yapabilirim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
Bende çalışmıyorum 3 aylık staj için maaş hesabı açılmıştı şuan 22k limitli kartım var istersem 40 da yapabilirim
maşallah hocam :D darısı başımıza

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Muhtemelen biliyorsundur ama 35-40k civarlarına çıktığında asgarisi de %40 civarına çıkıyor. Orada dikkatli olmak gerek. Bu yüzden 25kya düşürdüm limitimi.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Adem
Dostum belgelendirilmiş bir gelirim yok. Ama geliri 60k yazıyorum. Hesaba giren çıkan para da ortalama aylık 200k civarında. Belgelendirilmiş herhangi bir gelirim olmamasına rağmen toplam 120/130k civarında limitim var. Yani maaş bordronun olması o kadar da önemli bir şey değil.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
Dostum belgelendirilmiş bir gelirim yok. Ama geliri 60k yazıyorum. Hesaba giren çıkan para da ortalama aylık 200k civarında. Belgelendirilmiş herhangi bir gelirim olmamasına rağmen toplam 120/130k civarında limitim var. Yani maaş bordronun olması o kadar da önemli bir şey değil.
hocam sorması ayıp ne iş yapıyorsunuz

Muhtemelen biliyorsundur ama 35-40k civarlarına çıktığında asgarisi de %40 civarına çıkıyor. Orada dikkatli olmak gerek. Bu yüzden 25kya düşürdüm limitimi.
peki tek kartı 40 yapmak yerine 2 kartı 20 yapmak mantıklı mı hocam o zaman asgarisi yüzde 20 kalıor mu

Keles92

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Onur Keleş
2K lık kartımı 57K yaptılar kendimi zor tutuyorum dikkat et ;)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
Merhabalar benim iş bankası ve akbank olmak üzere 2 banka hesabım var ve bu hesaplara ait 3 kredi kartı var

iş bankası maxigenç 2k limit
iş bankası klasik 2k limit (senkronize limit)

Akbank Axess 1k limit

ben hiç bi yerde çalışmıyorum sadece freelance grafik tasarım yaparak gelir kazanıyorum ve henüz şirketimi açmadığım için bunu yasal olarak gelir olarak gösteremiyorum. Bugün akbank mobile girdim limitinizi 4k yapabiliriz diye panel çıktı bende yükselttim, şimdi baktım harbi 4k olmuş limitim. Ben daha önce limit yükseltme işlemi yaptığımda hata veriyordu ve yasal sebeplerden ötürü işleminizi gerçekleştiremiyoruz gibi bi takım mesajlar geliyordu, şimdi ne değişti de limitim arttı bilen var mı? Başıma bir şey gelmez heralde dimi?

Harcamalarına bakıp duruma göre işlem yapabiliyor çoğu banka.

Banada 16K yapabiliyoruz diye bildirim gelmişti yükselttim.
İşim yok, 2 k idi eski limit

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Bu bankalar senin gelirine bakmazki nasıl ölene kadar borçlu yaparız onu düşünürler . 🙂

Top Bottom