Neler Yeni

Akıllı saat önerisi?

Rıfat 07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rıfat Fişne
Akıllı saat almayı düşünüyorum şu an aklımda 3 model var. Xiaomi watch, Samsung galaxy active 2 ve huawei watch gt 2. Fiyat olarak xiaomi watch en ucuzu diğer ikisinin fiyatları aynı. Samsung'da wear os olduğu için mantıklı geldi ama diğer ikisine göre daha eski bir model ondan emin olamadım. Sizce samsung alınır mı?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Ahmet Şeker
Huawei gt2 kullanma fırsatım oldu beni yeterince tatmin etmişti ama diğerlerini kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım eğer param var alırım diyorsan öneririm güzel saat.

Erleg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yavuz Mete
Aktif olarak huawei watch gt2 kullanıyorum, kesinlikle öneriyorum. Şarjı 1-1,5 ay rahat gidiyor. Rahat ve kullanışlı olması da var tabii ki. Ayrıca bana çok şık geliyor.

Rıfat 07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rıfat Fişne
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aktif olarak huawei watch gt2 kullanıyorum, kesinlikle öneriyorum. Şarjı 1-1,5 ay rahat gidiyor. Rahat ve kullanışlı olması da var tabii ki. Ayrıca bana çok şık geliyor.
Uygulama desteği konusunda endişeliyim aslında. Sadece huawei sağlık uygulaması kullanılıyor sanırım. Yoksa facer gibi uygulamalar da kullanılıyor mu

Erleg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yavuz Mete
Uygulama desteği konusunda endişeliyim aslında. Sadece huawei sağlık uygulaması kullanılıyor sanırım. Yoksa facer gibi uygulamalar da kullanılıyor mu
Ben huawei sağlık uygulamasını kullanıyorum açıkçası, diğer uygulamları denemedim.

Top Bottom