Neler Yeni

🔥İndirim Akko 3068b plus ISO Almanya düzeni 1288 TL + kargo ve gümrük.

onno92

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Onur
mantığın o kadar komik ki bro yüzde 150 enflasyon olmuş belki klavye alındığından beri. 3 sene önce 100 bine aldığın arabayı şuan 100 bine satarsın demekki bu mantıkla. bir şeyi ucuzdan alman da satma fiyatını etkilemez. ben sana 100 bin liralık ürünü aciliyetten 50 bine satsam sen onu 50 bine satmazsın o ürünün değeri ne ise ona satarsın. 150 ye klavye almış adam nobet tutmuş pcde 500e satsın istiyorsun 350tl fark 2023 nisanda ne alınır 350tlye 4 adana dürüm sen bekle uğraş stokla aylarca muhafaza et 4 dürüme sat iyiymiş. mantıklı düşünelim canım kardeşim.
Pc başında pusu kuracagina vatana millete hayırlı bi işle uğraşsınlar. Al-sata gelir mi pesinde herkes, bu kampanyalar millet stoklayip satsın diye yapılmıyo, ihtiyacı olan alsın, marka kendini tanitsin diye yapiliyo.

milenix

80+ Gold
Cherry klonu yanlış anlaşılıyor. Cherry markasının anahtar tasarımının patent süresi bittiğinden beri birçok kaliteli marka aynı tasarımda anahtar üretiyor. Gateron, akko vb... Hatta cherryden kaliteli oldukları noktalar da var. Akko da bu bağlamda gateron ile birlikte en iyi seçeneklerden birisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikle hanım arkadaşlarımız da şu modele göz atabilirler :

Fırsat: Akko 3068B Plus Tokyo RGB mekanik oyun klavyesi, çoklu modlar (BT5.0/2.4Ghz/Tip C) 5 pinli çalışırken değişimli kablosuz klavye, PBT Dye-Sub OSA tuşları, programlanabilir makrolar (doğrusal anahtar) https://www.amazon.com.tr/dp/B0B1DQNP54?ref_=cm_sw_r_apann_dp_ZY0ABH4N6EVZ5CV90ZGB
Hocam şimdi niye cinsiyetçilik yaptınız? Bence çok güzel, para bitmese alacaktım. Sırf kadınlar mı alabilir bunu?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
mantığın o kadar komik ki bro yüzde 150 enflasyon olmuş belki klavye alındığından beri. 3 sene önce 100 bine aldığın arabayı şuan 100 bine satarsın demekki bu mantıkla. bir şeyi ucuzdan alman da satma fiyatını etkilemez. ben sana 100 bin liralık ürünü aciliyetten 50 bine satsam sen onu 50 bine satmazsın o ürünün değeri ne ise ona satarsın. 150 ye klavye almış adam nobet tutmuş pcde 500e satsın istiyorsun 350tl fark 2023 nisanda ne alınır 350tlye 4 adana dürüm sen bekle uğraş stokla aylarca muhafaza et 4 dürüme sat iyiymiş. mantıklı düşünelim canım kardeşim.
Kağıt üstünde zaten normal bir durum, biz alıcılara yaramıyor. Ayrıca ne olursa olsun sıfır olarak 300TL fazlasına yine Gateron
Pudding Keycapslere sahip klavye alınabiliyorken 700'e satmak yine mantıklı değil bana kalırsa. Kargoyla alınsa bunun paramgüvendesi var osu var busu var, işin sonunda yine düşmeleri gerekiyor.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,768
İsim
kilan embappe

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
İndirim yok hocam normal fiyati bu zaten kaç aydır 1750e ye rgb lisini alablirisiniz

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Hazer
Görünüş olarak güzel bir klavye modları da cabası ama en son tüm ekipmanlarımı yenilemek için bu tarz bir klavyem vardı biraz zarar ederek satmıştım alırken bence kişisel kullanım için alın satarsam iyi para eder diye almayın. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Hocam şimdi niye cinsiyetçilik yaptınız? Bence çok güzel, para bitmese alacaktım. Sırf kadınlar mı alabilir bunu?
Yo öyle bir şey yapmadım. "Özellikle" hanımlar dedim. Zira pembe renk avcı toplayıcı zamanlarından beri kadınların daha çok toplayıcı olması nedeniyle dikkatlerini çeken, hoşlarına giden bir renktir. Evrimsel bir şey bu yani. Pembe seviyorsan al tabii. Ben olsam alıp tuş kapaklarını değiştirir etek kısmını çıkartıp boyar, öyle kullanırdım.

celepino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
celal pinar
Onun fiyatı bana biraz pahalı geldi. Sanırım 1400 küsür TL olması gerek. Optik gateron anahtarlarla geliyor sanırım. Ya da en azından benim baktığım modeli öyleydi. Ben onun yerine dierya DK61 aldım. Çok da memnunum. Aynı biçimde gateron optik anahtarlarla geliyor. Onun da bağlantısı şurada. Düşünülebilir.

Akko ses yalıtım köpükleri içinde geliyor. Ayrıca ne kadar kullanmasam da kablosuz bağlantı seçenekleri de var. Dierya dk61 hyperx pudding keycaps ile masada böyle duruyor.
@Hülagühan88 Hocam konudan bağımsız olacak ama telefon ekranında sistem özelliklerini gösterme işini nasıl yaptınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Remote system monitor diye bir program var. Onu indir telefona. Trigonesoft sitesinden de pc için olan programı indir. Aynı ağ içinde olsun telefon ve bilgisayar. Eşleştir ve tamam. Trigonesoft sitesinde açıklamaları var. Ben eski android telefonumu böyle değerlendirdim, ek ekran almaktan kurtuldum. Paralı bir program ama çok ucuzdu diye hatırlıyorum.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Pc başında pusu kuracagina vatana millete hayırlı bi işle uğraşsınlar. Al-sata gelir mi pesinde herkes, bu kampanyalar millet stoklayip satsın diye yapılmıyo, ihtiyacı olan alsın, marka kendini tanitsin diye yapiliyo.
lol

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kağıt üstünde zaten normal bir durum, biz alıcılara yaramıyor. Ayrıca ne olursa olsun sıfır olarak 300TL fazlasına yine Gateron
Pudding Keycapslere sahip klavye alınabiliyorken 700'e satmak yine mantıklı değil bana kalırsa. Kargoyla alınsa bunun paramgüvendesi var osu var busu var, işin sonunda yine düşmeleri gerekiyor.
kanka 1000 TL'ye nerede gateron pudding keycapsli klavye var atabilir misin rica etsem. 700e satmak bence de mantıklı değil bu arada ucuza vermek gibi oluyor sıfır ürün çünkü. sorun şu kanka şurayı anlamakta zorluk çekiyoruz. ekonomik sistem alıcılara yarasın diye kurulmaz. bir şeyin ederi neyse fiyatı da odur. ev fiyatlarından tut araba fiyatlarına dolardan tut altına her şeyin bir düzeni vardır ve değerini bu düzen belirler. bence bir evde 5 milyon tl etmez ama ediyor işte. tofaşın 5 bin TL'ye alındığı zamanları biliyorum ben şuan 300 bin tl :) oradan hesap et.

Top Bottom