Neler Yeni

🔥İndirim Akko 3068b plus ISO Almanya düzeni 1288 TL + kargo ve gümrük.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
kanka 1000 TL'ye nerede gateron pudding keycapsli klavye var atabilir misin rica etsem. 700e satmak bence de mantıklı değil bu arada ucuza vermek gibi oluyor sıfır ürün çünkü. sorun şu kanka şurayı anlamakta zorluk çekiyoruz. ekonomik sistem alıcılara yarasın diye kurulmaz. bir şeyin ederi neyse fiyatı da odur. ev fiyatlarından tut araba fiyatlarına dolardan tut altına her şeyin bir düzeni vardır ve değerini bu düzen belirler. bence bir evde 5 milyon TL etmez ama ediyor işte. tofaşın 5 bin TL'ye alındığı zamanları biliyorum ben şuan 300 bin TL :) oradan hesap et.
Kargoyla 1100TL falan oluyor sanırım, yeni kullanıcı ödeneği falan da vardır muhtemelen onla düz 1K'ya getirilir.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kargoyla 1100TL falan oluyor sanırım, yeni kullanıcı ödeneği falan da vardır muhtemelen onla düz 1K'ya getirilir.
vergisiz fiyatı o kankam birde mavi anahtar sarısı 1000tl kargo ve vergi hariç. optik anahtar olduğu için daha ucuz ayrıca. 1400 civarı tutacak bu mizar 700 iki mizar fiyatı. tabii ki karar sizin ama mizarlar piyasaya göre pahalı değil. yine de fikrinize saygı duyuyorum. hayırlı bayramlar bu arada :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
İndirim yok hocam normal fiyati bu zaten kaç aydır 1750e ye rgb lisini alablirisiniz
Bu da RGB zaten. Ayrıca çok sınırlı stokta gelip hemen gidiyor. Genelde 1900 civarı fiyatı.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
vergisiz fiyatı o kankam birde mavi anahtar sarısı 1000tl kargo ve vergi hariç. optik anahtar olduğu için daha ucuz ayrıca. 1400 civarı tutacak bu mizar 700 iki mizar fiyatı. tabii ki karar sizin ama mizarlar piyasaya göre pahalı değil. yine de fikrinize saygı duyuyorum. hayırlı bayramlar bu arada :)
Sadece sarıda ek fiyat çıkıyor gerisi 950TL kargo dahil de 1100TL'ye geliyor işte 1400 falan tutmuyor. Banggoodda da her şey dahil 1K'ya düşüyor sık sık. Size de hayırlı bayramlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
kanka 1000 TL'ye nerede gateron pudding keycapsli klavye var atabilir misin rica etsem. 700e satmak bence de mantıklı değil bu arada ucuza vermek gibi oluyor sıfır ürün çünkü. sorun şu kanka şurayı anlamakta zorluk çekiyoruz. ekonomik sistem alıcılara yarasın diye kurulmaz. bir şeyin ederi neyse fiyatı da odur. ev fiyatlarından tut araba fiyatlarına dolardan tut altına her şeyin bir düzeni vardır ve değerini bu düzen belirler. bence bir evde 5 milyon TL etmez ama ediyor işte. tofaşın 5 bin TL'ye alındığı zamanları biliyorum ben şuan 300 bin TL :) oradan hesap et.
Gamakay MK61 var. Ona bakabilirsin. Bazen 1000 TL civarına düşüyor. Yorumları da güzel. Ha ama banggood ne zamanda gönderir, gönderir mi bilemem :)

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Sadece sarıda ek fiyat çıkıyor gerisi 950TL kargo dahil de 1100TL'ye geliyor işte 1400 falan tutmuyor. Banggoodda da her şey dahil 1K'ya düşüyor sık sık. Size de hayırlı bayramlar.
peki hocam
kuponu çıkarınca 1400. vergi nedir bilmeyen tr gencini görünce garip hissettim doğrusu.

Ekler

• Adsız64.png
    Adsız64.png
    77.2 KB · Hit: 57
Son düzenleme:

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Gamakay MK61 var. Ona bakabilirsin. Bazen 1000 TL civarına düşüyor. Yorumları da güzel. Ha ama banggood ne zamanda gönderir, gönderir mi bilemem :)
2 haftada gekiyo tr direct kargoda ama optik switch alinmaz

iberayis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ibrahim efe er
hotswap mı bu klayve çalışırken değişimli ibaresi kafamı karıştırdı

onno92

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Onur
Bence bir şans ver. Benimki de önceden PBT idi. Ancak bu tuş kapakları çok yumuşak ve güzel bir sesi var. Deli gibi valorant, fortnite oynayan oğlum bile henüz deforme edemedi.
Hocam kaliteli bi gmk abs set de az buz para değil, o riske giremeyecegim o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi niye cinsiyetçilik yaptınız? Bence çok güzel, para bitmese alacaktım. Sırf kadınlar mı alabilir bunu?
Ben de alma niyetindeyim hocam merak etme hahah

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
hotswap mı bu klayve çalışırken değişimli ibaresi kafamı karıştırdı
Evet. 3 ve 5 pin mekanik (optik değil).

2 haftada gekiyo tr direct kargoda ama optik switch alinmaz
Ben 1 yıldır optik switch kullanıyorum. Hatta tartarous proyu sayarsan 1.5 yıl. Neden alınmaz dediğiniz anlamadım. Ben gayet memnunum. Hiçbir sorun yaşamadım. Ha anahtar seçenekleri kısıtlı o ayrı ama yeterince seçenek de var bence. Şu an için gateron brown kullanıyorum. Yazı yazmak için daha güzel oluyor. Ancak sırf oyun için düşünseydim yellow veya silver alırdım. Optik klavyelerin bir de suya, toza dayanıklılık avantajı oluyor. Tepkime hızları da yüksek. Ben oyun için önerecek olsaydım optik derdim. Ama bende zaten optik switch olan tartarus pro var. O nedenle bendeki optik klavyeyi oğluma verip kendim mekanik kullanacağım.

Son düzenleme:

milenix

80+ Gold
Hocam kaliteli bi gmk abs set de az buz para değil, o riske giremeyecegim o yüzden

Ben de alma niyetindeyim hocam merak etme hahah
di mi çok güzel duruyor para bitmese hemen alacaktım pembe pembe güzel bir sistem kuracaksın yanına müq

Yo öyle bir şey yapmadım. "Özellikle" hanımlar dedim. Zira pembe renk avcı toplayıcı zamanlarından beri kadınların daha çok toplayıcı olması nedeniyle dikkatlerini çeken, hoşlarına giden bir renktir. Evrimsel bir şey bu yani. Pembe seviyorsan al tabii. Ben olsam alıp tuş kapaklarını değiştirir etek kısmını çıkartıp boyar, öyle kullanırdım.
evrim mevrim bilmem hocam pembe mükemmel renk

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
di mi çok güzel duruyor para bitmese hemen alacaktım pembe pembe güzel bir sistem kuracaksın yanına müq

evrim mevrim bilmem hocam pembe mükemmel renk
Tercih meselesi bir şey diyemem. Ben klasik siyah, beyaz, gri. Bunların dışındaki renkler gözümü yoruyor.

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Cem Temeltaş
Bende bu klavyeden 4 tane var. Tanıdığım Akko'da çalışıyor. Forumda bunu görünce şaşırdım şu an. Sorularınız varsa alabilirim. Bu da Discord sunucusu: https://discord.gg/akko

Top Bottom