Neler Yeni

Aklıma ilk olarak Köfteci Yusuf geldi.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Salih ÇARDAK
Şüpheler doğru mu?

Ekler

• Screenshot_2024-10-08-00-01-03-439_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-10-08-00-01-03-439_com.instagram.android.jpg
    744.1 KB · Hit: 34

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
demir
o değil mi zaten

EsdeathSama

80+ Bronze
Son yıllarda istisnasız favori kasabım olur kendisi ve şubeleri. Bahsedilen kişi köfteci yusuf mu kesin bilmiyoruz fakat şu ana kadar sağlıktan yana hiçbir sorun yaşamadım. Fiyatı da diğer kasaplara göre çok uygun ve yediğim en lezzetli köftelerden.

Eğer doğruysa hayatımda çok şey değişmez böyle şeylere takan dindar birisi değilim. Benimle aksini düşünen kişiye de saygım sonsuz, istemiyorsa almayabilir.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Salih ÇARDAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son yıllarda istisnasız favori kasabım olur kendisi ve şubeleri. Bahsedilen kişi köfteci yusuf mu kesin bilmiyoruz fakat şu ana kadar sağlıktan yana hiçbir sorun yaşamadım. Fiyatı da diğer kasaplara göre çok uygun ve yediğim en lezzetli köftelerden.

Eğer doğruysa hayatımda çok şey değişmez böyle şeylere takan dindar birisi değilim. Benimle aksini düşünen kişiye de saygım sonsuz, istemiyorsa almayabilir.
Din ile ne alakası var? Domuz etinde asiri miktarda kükürt var. Eklem iltihabı, kireçlenme yapıyor. Büyüme hormonu aşırı ayrıca, basıyorlar hayvanlara iğneyi. Sen yemeye devam et

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Salih ÇARDAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Köfteci Yusuf olduğunu sanmıyorum, farklı bir markadır tahminimce. Ama olsa da zaten ayda yılda bir giden bir müşterisiyim. En son geçen hafta gittim. Bir daha ne zaman giderim kim bilir. Çok değişen bir şeyim olmaz.

EsdeathSama

80+ Bronze
Din ile ne alakası var? Domuz etinde asiri miktarda kükürt var. Eklem iltihabı, kireçlenme yapıyor. Büyüme hormonu aşırı ayrıca, basıyorlar hayvanlara iğneyi. Sen yemeye devam et
Hocam dediğim gibi sağlıkla alakalı bir şey yaşamadım. Yaşarsam ilk şüpheleneceğim yer olur ama sanmıyorum.

Dolar

80+ Silver
Köfteci Yusuf olabilir. Birkaç yıl önce de böyle iddialar görmüştüm. Bir akrabam burada köfte yedikten sonra gıda zehirlenmesi yaşamıştı.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,595
İsim
Selim

Domuz eti yemek havalı bir şey değil 👌 yıllar önce yurt dışında yedim bir çok hayvanı timsah kuyruğu da yedim aralarında en leş olanı domuz eti 👍 onun dışında konu domuz eti olması değil tüketiciye söylenen etin dışında başka bir et konması bu eşşekte olabilir yarasa da olabilir 🤷

The Semih

80+ Gold
Şüpheler doğru mu?
Sanmıyorum köfteci yusufu çocukluğumdan beri kullanırız, hem müşteri olarak memnunum hemde garsonluk yaptım orda, dana ve kuzu eti kullanıyorlar genelde. Tabikide bazen kokan etler bozulmuş etler felan oluyor. Bunlarda her firmada olan hatalar zaten.

Top Bottom